Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak le akar velem fekudni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akar velem fekudni vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akinek regota bejovok es amikor megkerdezte hogy jarunk e en azt mondtam meg nem allok keszen ra. Erre 2 napra osszejott a baratánojevel (egy masik lannyal) .

Osszefutottunk egy rendezvenyen es felhivott wgy sotet terembe ott simogatott majd megakart csokolni de en nem engedtem neki mert hat baratnoje van .

Masnap szakitott a baratnyojevel es ujra probalkozik nalam.Irtam neki hogy nem esett jol hogy egybol lecsereltel amiklr kertem hogy varj es bocsanatot is kert..

Most akkor mit akar? Ossze vagyok zavarodva.

16/L koszi a valaszokat :)



2017. jún. 6. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Na vajon mit akarhat?


Hanyas ez a disznó?

Az ilyet úgy pofán verném ahogy illik...


20/F

2017. jún. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a könnyű prédára vadászik. Az előző csaj valszeg már megvolt neki párszor, látta rajtad hogy továbbra is tetszik neked, de vannak elveid. Ezért szétment a csajával abban a reményben, hogy összeszedhessen téged. Skalpvadász tryhard srácnak tűnik. Az kizártnak tartom, hogy képes lenne ilyen mentalitással ,,komoly kapcsolatra". Ha utánad jönne valaki aki vonzza, téged is lecserélne kérdés nélkül
2017. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
74%

Be vagy lőve? Csak mert tiszta aggyal ezt leírni és ráütni az enterre azért meredek.. :D Nyilván csak meg akar dugni és amúgy elképesztően bénán csinálja. XD


25F

2017. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak kézenfogva szeretne veled sétálni... Szerinted? Elég egyértelmű, hogy mit akar.
2017. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jo de meg csak 3 hete vagyok 16 , nem korai ez?
2017. jún. 6. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted miért mondjuk neked, hogy csak le akar fektetni? Azért, hogy védjünk attól a f***tól... Nem lehetsz ennyire naiv!
2017. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De, korai! Hagyd a francba ezt az önző csávót!
2017. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom tégy úgy mint amit #7 mondott, különben te is csatlakozhatsz majd a maga sajnáltatók csoportjába, hogy miért is volt ilyen butus (hogy szépen fejezzem ki magam).

És nem 2-en mondtuk, hogy mit akar a csávó, bár ezt 16 évesen illene leszűrni abból, hogy első nem adtad be magad, hirtelen lett nője, aztán 2 napra rá dobta őt...

Gondolhatod akkor ha ennyire szerette azt a lányt akkor téged mennyire fog...


Egyáltalán hány éves ez a csicska?

Agyilag valahol 11 körül lehet a kangörcsét figyelembe véve...

2017. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!