Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek el valamit is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el valamit is csinálni, kezdeményezzek lányként?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik. 2 évvel idősebb nálam de osztály kiránduláson az osztályukkal együtt mentünk. Néha rá nézünk egymásra és összenézünk de ennyi az egész. Tudom hogy mi a neve meg hogy egy városban lakunk, de ő a menőbb fiúk rétegébe tartozik és így nem merem megszólítani se. Félek hogy elszúrnám. Nem hiszem hogy bejönnék neki de meg szeretném próbálni. Tudom gázul hangzik de ha nem is lesz semmi legalább tudom hogy ennek így kellett lennie. Szerintetek mit csináljak? Nekem nagyon bejön. Ha lehet meg akarom próbálni.

17L



2017. jún. 8. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy menőbb srácok körébe tartozik, ne zavarjon, sokat nem jelent (én is hasonló vagyok, de néha jobbak a csendesebb lányok, de ez emberfüggő)... hacsak nem azért olyan menők, mert lenézik a csajokat, cigiznek, drogoznak. Azért ne hajts utána. De ha ennyire tetszik mire vársz? Tudom nehéz ezt megtenni, én se merem sokszor fiúként. De muszály. Ha élőben nem mered, jelöld be facen, vagy instán és írj rá, pl.. hogy te vagy az xy? Ebből akár komolyabb beszélgetés is kialakulhat, ez rajtatok múlik. Ne beszélj első nap húsz órát vele, ne süsd el a "trükkjeidet" egyből. Persze azért ne havonta írj rá, de fontos hogy ne menj az agyára, kezdeményezzen majd ő is. Legalábbis én így gondolom. 15f
2017. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Ha eredményt akarsz, tegyél érte! Nem a lány szokott kezdeményezni, de nem dől össze a világ, ha így lesz... legyél KELLŐEN nyomulós, ha látod, hogy bejössz neki, folytasd, viszont ha nem, akkor ereszd el...🙄 Ha akarsz írj, hátha tudunk segíteni még egymásnak.
2017. jún. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) De ha rá írok félek hogy letilt. Régen mindig letiltottak ezért nem szeretnék annyira nyomulni. Személyesen meg félek tőle vagy nem tudom olyankor nem tudok beszélni viszont ha beszélünk nem tudom miről kéne. Tudom hogy mindenről lehet de akkor meg lehet megun.
2017. jún. 10. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Döntsd el mi a fontosabb. Ha eredményt akarsz, tenni kell érte. Ahogy mondta elöször, most csak ugyanazt tudom mondani. Írj rá, beszélj vele! Letilt? Elheseget? Ő baja... Nem te veszótettél, hanem Ö veszített egy aranyos lányt... Hajrá.😁

Első voltam👆

2017. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!