Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rákérdezett hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezett hogy szerelmes vagyok-e belé, és én mondtam hogy nem. Beszéltünk az egész viszonyunkról és most mintha kerülne, vajon mit kellene tennem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon odavagyok egy osztálytársamért,és én is tetszem neki. Voltunk kirándulni és ott valószínűleg az egyik lány elmondta neki hogy érzek valamit iránta. Két nappal ezelőtt rákérdezett facebookon hogy igaz-e hogy én szerelmes vagyok belé? Hát mondom nem. De tényleg nem érzem azt hogy még úgy igazán szeretném. Mondtam neki,hogy lehet nem is lenne értelme szeretnem,meg ilyenek. Aztán kérdeztem tőle,hogy ő gondolt-e már ilyenekre,hogy lehetne több köztünk (már egész tanév alatt csipkelődött velem,meg közben ő a legjobb barátom)? Azt mondta,hogy: Én ilyenekre még nem is gondoltam. Mondtam neki,hogy ezt nem itt, hanem személyesen kellett volna megbeszélni,csak nagyon pletykás az osztály és így jobb ha nem tudja senki :). Eléggé kétségbe vagyok esve egyébként. Mondtam neki hogy figyelj, ha majd úgy alakul akkor lesz valami, ha nem meg nem, még van időnk megismerni egymást, és hogy azzal sincs baj,ha ő majd úgy dönt,hogy maradjunk csak barátok... Azt nézve,hogy osztálytársak vagyunk,jobb lenne minél későbbre tolni ezt az egész kapcsolat dolgot, mert ha rossz vége lesz,elég kellemetlenül jövünk ki belőle.

Mikor elmondta,hogy amúgy tök jó fej vagyok, meg mindenről el lehet velem beszélni, akkor utána azt írta, hogy : ,,Még egyelőre barátként tekintek rád". Ez azt jelenti,hogy lehetne több is,nem? Nem akarom azt érezni hogy csak én képzelek bele túl sokat... A kiránduláson rosszul éreztem magam, több oka is volt,de az volt az egyik,hogy nem beszéltünk... A lányok amikor be akartak jönni,kizavarta őket,hogy beszéljen velem. Kifaggatott ,hogy mi a baj, mondtam neki 1-2 dolgot,de vele kapcsolatban nem,és látszott rajta hogy kicsit rosszul esik neki a hallgatásom. Aztán másnap nem is beszéltünk (2 napra voltunk oda). És még hétfőn sem, ami furcsa volt (tudniillik, hogy mindig odajön hozzám a folyosóra beszélgetni, kérdez felőlem,ilyenek). Facen kérdeztem,hogy haragszik-e rám valamiért,vagy miért nem szól hozzám? Azt mondta hogy nincs semmi baj,és hogy nem haragszik,miért tenné? Hát ,mondom,biztos azért mert hogy úgy érezted ,nem mondok el neked valamit. Erre azt mondta hogy hát az én döntésem meg hogy most mit kezdjen vele... Szóval nem tudom...

Arra gondoltam,hogy azért kerül,amit esetleg beszámolt az érzéseimről az egyik csaj neki... De ha tetszem neki,akkor miért nem lép? Nem merek semmi ilyet kérdezni mert ígyis félek,hogy elrontok valamit... Tanácsot tudna valaki adni? Köszönöm:)

én 16/L ,ő 17/F


2017. jún. 8. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinten nem tudja hogy kezelje a helyzetet. Hagyj neki idot. Ez mennyi ideje tortent?
2017. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még nem volt kapcsolata, és remélem csak azért van ez a helyzet,mert fél. De most mitől,ha tudja hogy én nyitok felé??! :( Gondoltam arra,hogy nyáron áthívom ide a városba,csak nem tudom azt sem,hogy ez jó döntés-e (a fiúknak kéne lépni), és hogy mit tudnánk csinálni... Egyikünk sem bulizós típus.

Az egyik barátnőm azt mondta, hogy biztos azért kerül a srác mert fél hogy még jobban belémszerelmesedik...Én meg így,aha persze.. Jó lenne. Mindenesetre megköszönöm,aki beszél velem akár privátban is erről, ha tud tanácsot adni, jó lenne rájönni a helyes megoldásra.

2017. jún. 8. 21:01
 3/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam...

A kirándulás múlthét péntek-szombaton, és most kedden beszéltem vele fb-on.

2017. jún. 8. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megsértődött vagy megbántódott inkább. Most ne írj neki, majd keres ő ha lesz valami.

Amúgy: "Hát mondom nem. De tényleg nem érzem azt hogy még úgy igazán szeretném. Mondtam neki,hogy lehet nem is lenne értelme szeretnem,meg ilyenek."

Ezek után én is azt mondtam volna hogy nem gondoltam rád úgy barátként.

2017. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk ma beszéltem vele, de nem erről és nem is kettesben, de legalább szót váltottunk.

Az lehet hogy most azon sértődött be,hogy nem szeretem,de én akkor kérdeztem rá arra,hogy haragszik-e,mikor még nem beszéltünk erről a szerelmi témáról. Az már utána volt. Úgyhogy nem értettem,hogy a kirándulás alatt mi volt a baja. Meg úgy ő nem mondta hogy érez-e valamit. De a jó hír az,hogy nem mondta azt,hogy hé,hát én csak barátként tekintek rád. Hanem hogy "még egyelőre" . Remélem lesz valami. Nem nagyon beszélünk már facen úgy hogy ő ír,igazából nagyon ritka, 10-ből 1 alkalom mikor ő keres. Ezzel a szokásommal is próbálok felhagyni, csak nehéz,mert éreztetni akarom vele,hogy érdekel,de közben nem akarok nyomulósnak tűnni...

2017. jún. 8. 21:13
 6/8 anonim válasza:
Ugyan, keresd nyugodtan ha akarod. Ma már nem gáz, ha a lány kezdeményez. Csak növeleed vele az önbizalmát, mert így biztos tudja, hogy érdekled.
2017. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeség volt azt mondanom neki, hogy "Lehet nem is lenne értelme szerelmesnek lennem beléd". De azért mondtam ezt,mert én próbáltam jelezni neki,hogy ő is mondjon már valamit,mert nem akarok úgy érezni ,hogy ő nem lép és én csak viszonzatlanul szeretem. Bár ki tudja,hogy ő hogy értelmezte. Elég kínosan érzem magam. Talán ahogy eltelik mondjuk 2-3 hét a nyári szünetből (annyi idő alatt csak végigfut az agyán amit beszélt velem,már persze ha fontos vagyok neki), beszélek vele, és majd ha úgy veszem észre,hogy érdeklődik,megkérdezem hogy lenne-e kedve találkozni velem? A többiek meg mit sem fognak sejteni... :) De nagyon félek,nem akarom elrontani...ááá
2017. jún. 8. 21:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy:) Az a baj hogy ő még tapasztalatlan ilyen téren,nem volt senkije, nekem 8-adikban volt egy barátom,akivel 7 hónapig voltam együtt, ő is osztálytárs volt,és most évfolyamtársak vagyunk. Olyan jó a viszonyunk,hogy nem is köszönünk egymásnak... :) Ezt viszont nem akarom újra megtapasztalni.
2017. jún. 8. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!