Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem meg a következő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem meg a következő lépést?

Figyelt kérdés

Az osztályomban van egy lány. Egyre többet beszélgetek vele, ő is keresi a társaságom. A legjobb barátom azt állítja, szerelmes belém, de persze ez csak feltételezés, aminek ő szerinte valós alapja van. A többiek azt mondták nekem, folyton kérdezi, hol vagyok, amikor éppen például könyvtárban vagyok és tanulok lyukas órán. Nem tudom ő mit érez, de én nekem nagyon bejön, és hajnalban indultam el itthonról, hogy elmenjek abba a városba, ahol ő lakik, ahonnan együtt mentünk be Budapestre suliba. Az a gond, hogy már év vége van, még van egy hét, de nem tudom mit lépjek. Mondjam el neki, vagy ne? Van 5 napom arra, hogy kezdjek valamit. Kérlek, írjatok tippeket mert le vagyok fagyva a tudattól, hogy év vége van. Előre is köszönöm a válaszokat.

16/F



2017. jún. 9. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vagy lefagyva, ez egy jó jel hogy jön a nyár. Ha lesz valami köztetek nem a tanulás és egyéb lesz az útban. Ha más nem utolsó nap kérdezz rá lehet-e köztetek valami...mert te akarod...szerintem kapsz választ a kérdésedre. Ne legyél be..arva, legyél őszinte vele.
2017. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!