Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek vele ha nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele ha nagyon fél velem találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jól kijövök.Tetszik nekem,én is neki,sokat telefonálunk.1 hónapja tartsuk a kapcsolatot.Neten ismerkedtünk meg és azóta éjjel nappal beszélgetünk.Bókolok neki sokat,sokszor megnevettetem.Viszont bármikor az ő városába járok soha nem jön ki velem.Nagy félelmei vannak a netes beszélgetés utáni találkozástól.Ha élőben ismerkedik nem fél.Mesélte hogy amikor véletlen összefutott egy sráccal akivel neten beszélget,annyira megijedt hogy elfutott. És csak 3 hónap után találkoztak rendesen. Hogy győzzem meg hogy belássa,nincs mitől féljen amíg mellette vagyok? Várni nem tudom mennyire jó mert ellaposodhat,unalnassá vállhat a netes beszélgetés.Már most nem olyan mint az első 1-2 hétben.Mit tegyek hogy találkozzunk? Ma is megyek a városába de nem fog kijönni.
2017. jún. 10. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress mást
2017. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felvetheted, hogy úgy találkozzatok, hogy vele van egy barátnője
2017. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is egyezzetek meg, hogy el viszi egy bnőjét magával, esetleg te is elviszed egy haverodat.
2017. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Abba még bele is eggyezne.Csak akkor nekem lenne kicsit kellemetlen.Mert nem tudok majd 100% a lányra koncentrálni.Na de megoldom nekem az nem gond
2017. jún. 11. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!