Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk SEGÍTSETEK!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk SEGÍTSETEK! 🙁 Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok...😒 Van egy lány. Egy osztályba járunk, most vagyunk 8.-osok. Már pár éve szerelmes vagyok belé. Eddig volt egy barátja az osutályból, de az komolytalan volt.. Azóta úgy éreztem kedvel engem...sőt. Sokszor magával rángat, hogy kísérjem el, fogdos, ütöget, rám mosolyog, beszólogat... Szval értitek, nem egy sima osztálytárs vagyok számára. De egy hete kiderült, hogy van barátja. Ráadásul egy kicsit idődebb mint én. Elszomorodtam. Tökre azt hittem már van esélyem. Még osztáykiránduláson is más volt velem mint s többivel. Elmentünk játszótérre egy óra szabadidőben (igen játszótérre😂) és jött utánam. Igaz a többi lány is..és pörgettek vackokon hogy essek le, a lány amikor hintáztam odafutott hozzám, de én elmentem onnan, mert kicsit féltem. Pedig egyáltalán nem egy félős típus vagyok.. de amikor Ő ott van. Sokszor jön oda hozzám, de én inkább elmegyek, vagy amikor megakarna ölelni, akkor is elmegyek.. mert félek, hogy valami nem tetszene neki, abban amit csinálok.. Szval érzitek rengeteg esélyt elhalasztottam. És ez üár akkor volt amikor éppem összejöttek a sráccal. Valamelyik nap meg a haverokkal deszkáztunk és megláttam s parkban őket. (a lányt és a pasiját) Csókolóztak. A lány rám mosolygott és nekem köszönt (csak nekem, pedig hárman voltunk), a srác meg mindenkinek..Véres volt a lábam és ezen röhögött a lány, hogy már megint mit csináltam..(nem gúnyosan persze) Mentünk tovább egy perc után és egyszerűen elszomordtam..persze ezt nem mutattam ki. Egyszerűen nem bírom kiverni a lányt a fejemből, bárhogy próbálom. Nem bírom elfogadni hogy vele van... egyébként szimpatikus volt a srác, tök jó fej, de olyan mintha megfosztana az örömtől. A lánytól. És ez bánt... Mit tegyek? Ti ilyenkor mit tennétek? Egy középiskolába megyünk a lánnyal, szval még egy csomó ideig látni fogom, a felejtés nem lesz könnyű.💥 TANÁCSOKAT KÉREK FIÚL, LÁNYOK! 💥 Köszi, (15 éves srác vagyok)

2017. jún. 10. 16:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak azért viselkedett veled máshogy, mert jobb barátjának tartott, mint a többi srácot?
2017. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem kellett volna elhalasztani az alkalmat, az súlyos vétek... na majd gimiben, ha közelebb kerültök egymáshoz, akkor próbálkozz be nála.

17/f

2017. jún. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az hogy megfogja a seggem, beül a lábam közé és még hasonlók, nem a barátság szerintem...meg ahogy néha rám néz. Szerintem más mint barátság, sztán lehet neked lesz igazad.🙄
2017. jún. 10. 18:27
 4/12 anonim válasza:
Szerintem ez a lány felől tipikus friendzone.. sajnálom 😅
2017. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én is nyolcadikos vagyok és én is ezt csinálom a fiú haverjaimmal, bocs de ez tényleg csak barátság a lány részéről. :(
2017. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Előző vagyok

14/L

2017. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem szoktam beleülni az o.társaim ölébe, nem fogdosom a feneküket... Bár lehet csak én vagyok fura :/ Szerintem az a legegyszerűbb ha megkérdezed...
2017. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak Ő nem mindenkivel ilyen... Max még egy sráccal. De másokkal teljesen normális... nem fogdos mindenkit, nem szólogat be mindekinek, nem hurcibál mindebánkit hazafelé. De lehet én láttam ebbe többet mint kellett volna.
2017. jún. 10. 21:30
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem viselkedek mindenkivel ugyan úgy. De lehet csak azért jött össze a másik sráccal, mert te kihagytad az összes lehetőséget. Nem tudom. Viszont ha olyan vagy, mint én, akkor valszeg csak sokat látsz a dologba. Én is folyton ezt csinálom, aztán jön a pofára esés.
2017. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ne add fel még van esélyed csak ne menekülj!
2017. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!