Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 3 éve szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szerelmes vagyok egy fiúba. De mit csináljak ha? SEGÍTSETEK! (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom ezt a fiút.. már 3 éve.. de nem tudom mit csináljak.. ugyanis 2 barátnőm is szerelmes belé és ráadásul az osztálytársaim mind a 3-an.Pár hónapja én is tetszek neki, ami jó meg minden.. de folyton vissza utasítani és megjátszani hogy nem érzek iránta semmit nem tudom meddig bírom tovább,de a barátnőimet viszont nem akarom elveszíteni. Valaki tudna segíteni??

2016. jún. 15. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

JESUS! :O

17F

2016. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csak 3 éve? jól bírod ..végén ebbe halsz bele
2016. jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy fiú 7 éven keresztül tetszett, ovis korom óta, mostanra pedig a legjobb barátom. Hogy hogyan? Mivel osztálytársam, ezért nem akartam összejönni vele semmiképp. Ezért ha eszembe jutott, és elekezdtem álmodozni róra akkor azt mondtam magamnak, hogy soha nem fog ez megvalósulni, és neki más tetszik. Ezt modtam magamnak éveken keresztül, végül már teljesen kiszerettem belőle, és mára testvérekként viselkedünk egymásnak, és tudja hogy mennyi ideig tetszett nekem.

Ezt csak úgy leírtam, hogy ne keseredj el nagyon, ha mással jön össze. Mindenből van kiút! Kitartás! ;)

2016. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már régebben össze jött egy osztálytársammal.. igen elég "népszerű" a lányok körében sajnos.Annál rosszabb érzés viszont tényleg nincs. De köszönöm a válaszod:) én nem hiszem hogy tudok rá barátként vagy testvérként valaha is tekinteni :/
2016. jún. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!