Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha kerül a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EgyKosarasLány33 kérdése:

Mit csináljak ha kerül a kiszemelt srác?

Figyelt kérdés
Tetszett egy fiú, viszont sajnos megtudta mástól, hogy tetszik nekem és azóta kerül. Nem tudom mit tettem, de próbálok kedves lenni mindenkihez, de egyszerűen olyan érzésem van, mintha nem kedvelne. Végleg mondjak le róla? Mit gondoltok, mit kene csinálnom?

#szerelem #probléma #A kiszemelt
2017. jún. 11. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit, keress mást


23/L

2017. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy mintha már más érdekelne akkor talán majd ő is közeledni fog feléd mint "barát". Mást nem igazán tudnék mondani xD
2017. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez függ a kortól meg személyiségtől is. Ha még csak 14-15 éves akkor simán lehet, hogy kicsit megijedt a dologtól. Ha látod egyedül mindenképp próbáld meg elkapni egy beszélgetés erejéig.
2017. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azt hiszem megpróbálok vele beszélgetni. 🙂 Remelem sikerül
2017. jún. 14. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is beszéld meg ezt vele, vagy legalábbis kérdezz rá miért kerül annyira mostanában.
2017. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!