Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, megéri egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megéri egy kiszemelt srác miatt úgy alakítani az egyetemi óráim, hogy találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már az egész gyerekesen hangzik ,DE ténylegesen elgondolkodtam rajta.


A sráccal volt egy közös órám,ami gyakorlat volt,így ezáltal beszéltünk is . Facebookon is beszéltünk,de a projekten kívül másról nem igazán.


Ahogy észrevettem, szimpatikus lehetek neki ,mert ha meglátott odajött beszélgetni . Persze tudom,hogy ezt nem szabad félregondolni,de ha már szimpatikus vagyok neki,akkor abból szerintem még lehet valami. Nincs barátnője, nagyon egy rugóra jár az agyunk ,terveink is hasonlóak,és kinézetre is azt gondolom,h passzolnánk ..ezt többen is megerősítették.


Mivel most van az órarend összeállításának időszaka , valamilyen szinten tudom úgy alakítani,h legyen pár közös óránk,viszont nem egyszerű..mert a létszámok többnyire beteltek,és eddig biztosra csak 1 közös óránk lesz.


Van köztetek olyan,aki emiatt rendezte úgy az órarendet,csak hogy lásson valakit,vagy pedig ez az egész egy nagy butaság részemről,és tudomásul kellene vennem,hogy ez nem így működik? mert ha érdekelném,akkor nyitott volna,illetve ,ha érdeklem,akkor ezeket leszámítva is nyitni fog .....

nem tudom,mit csináljak..


20,lány


2016. jan. 24. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Én és a fiú aki nekem tetszik megbeszéltük, hogy úgy alakítjuk ki az órarendünket, hogy a legtöbb órán együtt lehessünk. ^^ Ezt a fiú ajánlotta fel, miután sajnálatomat fejeztem ki, hogy a következô félévben mindenki össze-vissza veszi majd fel az óráit. :)
2016. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ha van közös gyakorlati órátok, akkor előadás is, nem? (bár tudom, arra sokan nem járnak be)

én biztos nem állítanám direkt úgy össze, hogy legyen közös órám valakivel

hacsak nem teljesen mindegy számomra melyiket veszem fel, mert mindkét időpont ugyanúgy jó


ha érdekled, órán kívül is tudtok beszélni meg találkozni

2016. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én igen :D


Vagyis pontosabban még egyetem kezdetén megismerkedtem egy fiúval, lakótársam szaktársa volt és rájöttünk, hogy egy csomó közös van bennünk, tök jól elvoltunk együtt. De csak a könyvtárba tudtunk találkozni, mert nem egy szakra jártunk, ő bejárós volt, én albérletbe laktam, tehát maradt a könyvtár, ahol mindig a gépeknél ültünk, játszottunk, filmeztünk stb., záráskor pedig mindig mentünk sörözni, mert egyikőnk sem akart elválni :D Ez így ment kb. 2-3 évig, hetente 2X nálam aludt, mert "véletlen" lekéste az utolsó buszt, persze itt tényleg alvásról volt szó, sosem nyomult úgy, hisz legjobb barátok voltunk. Egyszer filmnézés közbe elaludtunk az ágyamon, de reggelre leköltözött a matracára az ágy mellé (nagy bánatomra).


De amúgy mindig úgy alakítottam az óráimat, hogy napközbe tudjak vele találkozni a könyvtárba.


3 év után össze is jöttünk, bevallotta, hogy szeret, én is neki és azóta is (2 éve) együtt vagyunk.

2016. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi,h írtatok.


az a helyzet,h itt azért még semmi komolyról nincs szó. az az érdeklődés,amit felém mutat,az épp hogy csak több a semminél.

ezért is nem tudom,h érdemes-e kisakkoznom a dolgokat,h több órán együtt legyek vele .

lány létemre én nem érzem jónak,ha én kezdeményezek,egyszerűen az egészet elrontaná a szememben.

2016. jan. 24. 16:56
 5/10 Noren1989 ***** válasza:

Nem éri meg.

26/F

2016. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik egy szaktársam, bár lesz közös óránk, de én is úgy szeretném alakítani, hogy minél több legyen. (Persze azon a kereten belül, hogy nekem mennyire éri meg - kollégistaként mondjuk ha hétfőn nem lenne órám, csak ha vele vagyok egy csoportban, akkor nyilván miatta nem utaznék fel hamarabb.)

Kb. úgy állunk mint ti, mármint szimpatikus lehetek neki, és ő is nekem.

2016. jan. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ó,akkor hajrá nekünk !!! :D (utolsó)
2016. jan. 24. 17:27
 8/10 anonim ***** válasza:
Igenigen, sok sikert neked, drukkolok, hogy összejöjjön! ;)
2016. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. Mi egy városból jártunk be, eleinte csak 1-2 óránk volt közös, majd félévről félévre egyre több... csak 1 max 2 óránk volt más. (Ez tárgyak elcsúszása miatt esett meg). :D Egy idő után ő is mindig mondta hogy együtt vegyük fel, sőt össze is egyeztettük előre megbeszéltük mit hova veszünk csak hogy együtt járjunk órára. Egymás mellett is ültünk mindig. Szóval szerintem alakíts ki több közös órát, ezáltal több a találkozás ergo több a téma köztetek :D
2016. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a biztatást.

úgy döntöttem,h igyekezni fogok a több közös óráért,de azért megpróbálom nem túlságosan beleélni magam. mert ha belegondolok,ez az egész csak akkor valóságos,ha ő is érdeklődik irántam. egyelőre ez még nagyon az eleje,és viszonylag zárkózott,ahogy látom, nem az a mindenkivel leáll beszélgetni típus.

2016. jan. 24. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!