Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » LÁNYOK! Ez miért van? 🤔

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ez miért van? 🤔

Figyelt kérdés
Szóval.. Már egy ideje,talán egy éve kezdődött el az,hogy fogdossák a lányok a seggemet. Eleinte csak egyszer kétszer poénból, de mostmár egyre többször van ez, hogy a lány osztálytársaim (2-3 lány) rácsapnak vagy megmarkolják a popóm.😂 Az egyik meg is jegyeztette, hogy milyen jó seggem van. WTF?😬 Nem tudom mi van? Én nem tartom magam egy Calvin Klein modellnek, 176 centi és 83 kiló vagyok, pár kg túlsúllyal, de mostmár abszólut nem feltünö, inkább izmos vagyok, lapos hasam van már majdnem... de valamiért a combom nagy és a fenekem se különb. Egyébkként nem zsír, hanem inkább izom, rettentően izmos a combom, amit nem is értek miért...😯 Na mindegy ,ez csak egy kis infó lett volna, várom főként a lányoktól a válaszokat, hogy ez miért van?🙄😅 köszi.😊

2017. jún. 11. 15:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jahh és egy 15 éves srác vagyok. (8.-os)
2017. jún. 11. 15:36
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En is mindig ezt csinálom😂(Persze ha van barátom akkor nem)😅Gőzöm sincs miért,úgy ösztönösen jön😅😆
2017. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg azert van, mert k***a jo segged van. Orulj neki, barmelyiknel van ezekszerint eselyed :D (amugy sok lany s*ggfetises am....)
2017. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vszeg tenyleg jo a segged 🍑

En is fogdosnam a cuki fiu fenekeket ha hagynak es lenne a kornyezetemben

Szerintem orulj neki 🔝😘

2017. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Én 181 magas vagyok 78 kilóval és esélytelen hogy lapos legyen a hasam :D Pedig izmosnak izmos vagyok, mellette biciklizem(100-200km alkalmanként). Küldj egy képet mert igy elég kamu hogy jolnézel ki
2017. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mint mondtam nem vagyok egy Calvin Klein modell, és majdnem lapos a hasam. Hülyeséget mondtál, mert én ilyet nem írtam. 🙄👆 Egyébként ez genetika, kinek hova rakódik inkább a zsír. 😊
2017. jún. 11. 18:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, inkább fogd vissza!
2017. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kep alapjan szerintem konnyebb lenne megmondani...🤐😁


(Amugy hany eves vagy?)

2017. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Első komment👆 de hogy ne kelljen egy két másodperccel többet keresned😂, elmondom. 15 éves vagyok, 8. osztályos.
2017. jún. 11. 22:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, nekem a sok edzés ellenére csak egy zsírgombóc a seggem, és a combom sem az a szuperizmos... 17f
2017. jún. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!