Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha ugyanabba a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ugyanabba a fiúba vagyok szerelmes mint a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes vagyok de ő folyton csak a legjobb barátnőmmel van és a legjobb baránőm is szerelmes belé. Engem meg szinte levegőnek néznek amikor együtt vannak és annyira idegesít ez az egész. És ha egyszer szomorú vagyok akkor még nekik áll feljebb. Nem tudom hogy mit csináljak

2017. jún. 11. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Keruld oket, ne szivasd magad. De azt azert jo lenne tudni h a sracnak bejon e valamelyikotok...
2017. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz talán jobb lesz ha elkerülöm őket de mindig a szemem előtt vannak de azért meg lehet akadályozni valamikor mondjuk nem nézek oda. Hát nem tudom de tuti hogy ő tetszik neki mert folyton vele van őt bámulja stb.
2017. jún. 11. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz kiszúrni a legjobb barátnőddel?
2017. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NA EZÉRT NINCSEN Lány baràtom...barátnőm. -.-
2017. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked vagy neki tetszett meg előbb? Ez fontos, mert nem biztos hogy Ő szúr ki a legjobb barátnőjével, lehet pont fordítva:))


De szerintem ha a srácnak a legjobb barátnőd tetszik, akkor ne fájdítsd a szíved. A végén a legjobb barátnődet is elveszíted:(

16/L

2017. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fiú nekem sokkal hamarabb megtetszett. És akkor jött a barátnőm és én nem akarok kiszúrni vele mert konkrétan nem csináltam semmit. Ő néz levegőnek amikor a fiúval van. És nár meguntam én is és a többiek is
2017. jún. 13. 17:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap például elkerültem őket meg minden és hagytam őket. Aztán odajönnek a fiúk kb. nap végén hogy bocsi de megtudhatnánk hogy mi bajod van vele? A barátnőmmel. Aztán mondtam hogy semmi és elmentek és ma is csak rólam tudtak sugdolozni méga legjobb barátnőm is. Pedig nagyon régóta ismerjük egymást és legjobb barátnők vagyunk és ez fáj az egészben hogy csak egy fiúért lecserélt
2017. jún. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!