Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőm kiszemeltjebe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kitalált neveket írok:Van Ami a legjobb barátnőm,Levi és Ádám

Nekem nemrégen még Ádám jött be ,Aminak meg Levi.probaltam őket összehozni de nem sikerült mert Levi nem szereti amit....én nagyon jóba vagyok levivel,adammal kevésbé...és levivel nagyon jól érzem magam ,és magamat adom...Ádámnak szerintem nem jövök be ...Levi már nagyon kedves velem és állandóan nevetünk és azthiszem hogy beleszerettem Levibe...és a legjobb barátnőm, Ami nem olyan lány aki jól viseli ha a baratnojenek tetszik a kiszemeltje... most mit csináljak?mert Levi sokat utal arra hogy szép vagyok,meg ilyesmi......



2017. máj. 29. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen de mi megbeszéltük és azóta én találtam mást.

Te is tisztázd vele. Rosszabb ha később tudná meg, hogy már pl jártok. Ha tényleg annyira LLB-k vagytok akkor megérti és nem áll közétek mert a barátság fontosabb és nem éri meg egy fiú miatt összeveszni.

2017. máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. máj. 30. 12:50
 3/3 anonim válasza:
Nekem 2 baratnom kozott volt egy ilyen konfliktus.Elsore az ,,aldozat" ideges volt es nem szolt hozza meg ilyenek. De aztan megoldodott es megint legjobb baratnok.
2017. máj. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!