Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megakart csókolni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakart csókolni?

Figyelt kérdés

A barátom már egy párszor megakart csókolni de elutasítottam mer 4 napja járunk és én még nem akarom/merem

Ma pedig taliztunk és most is megakart csókolni mert még ő maga mondta és ülünk csenbe és azt mondta,hogy van valami a számon hozzá akart érni és közelebb is jött de elhajoltam és mikor nem figyelt megnéztem a telóba és nem volt semmi a számon


2017. jún. 11. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,meg akart csókolni. Azt,hogy van valami a szádon,csak azért mondta,hogy okot keressen,arra,hogy hozzád érjen/megcsókoljon.
2017. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 StayAwake...Forever ***** válasza:
26%
Annyira de annyira bírlak titeket, komolyan, együtt vagytok, de nem mered?Vicc vagy meg a barátod is, látszik mennyire felszínes kapcsolat, hamar jöttetek össze, gondolkodás nélkül, ezen csak elszomorodni tudok..
2017. jún. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell rögtön leb szni a kérdezőt, szerintem csupán arról van szó, hogy max 12 éves, ezt most nem rosszból mondom, de az írásstílusodon is látszik, ebben a korban meg még nagyon nem is kell csókolózni, se pasizni.
2017. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a hármassal, plusz azt is hozzátenném hogy kemény 4 napja vannak együtt. Van aki olyan típus eleve, hogy nem akarja elsietni annyira dolgokat, nem szalad sehová, esetleg fél, mert ez az első kapcsolata. Ez nem jelent egyet a felszínes kapcsolattal.
2017. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor én 13 éves voltam egy fiú megpuszilta az arcomat, mert szerelmes volt belém és azt akarta, hogy összejöjjünk. Így köszönt el. De engem megijesztett, hazamentem és megmostam az arcomat, majd másnap mondtam neki, hogy én tényleg nem akarok semmit, nekem ez ijesztő.


Aztán 16 évesen mikor megtetszett a mostani barátom, akkor elhívott valahova és ott egy adott alkalommal megcsókolt. Nagyon jól esett, éreztem közben, hogy eléggé megdobogtatja a szívem. Így eszembe se volt elkapni a fejem. Mert csak jól esett, hogy a közelébe vagyok és ez megtörténik.


Igaz, a kor se mindegy, meg az sem, hogy kivel vagy együtt.


De ezt a kérdést nem tudom hanyadszorra írod már ki...

2017. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!