Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakart csokolni?

Figyelt kérdés
az egyik fiu osztalytarsammal mar regota nezegettuk egymast,szerelmesek lettunk.Ma nalam talakoztunk,tvztunk,parszor megolelt stb. De nem csokolt meg. Ez fura is volt nekem,mert mar mondogatta hogy megakar,amikor ment ki az ajton mondta hogy adjak neki valamit az utra,en meg kivettem a hutobol egy fel uveg kolat meg egy zacsko szotyit es odaadtam neki, es konkretan kitessekeltem az ajton. A baratnom szerint nem pont erre gondolt,en nem tudom eleg kiszamithatatlan a srac. 17 evesek vagyunk.
2016. aug. 29. 10:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy csókot akart :D

Hallod bocsi de jót röhögtem a fél liter kólán és a szotyin xdd egy kis útravaló mi? Xddd Amúgy sztem nincs gáz....max kicsit megilletődött. Legközelebb pótold be ;)

2016. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jo 😂😂 ez tetszik es szerintem is csókot akart de húuuu ez nagyon tetszett 😂😂😂
2016. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Meg akart,de te elb.sztad :DDD

Más kérdés az,hogy elég gáz így "kierőszakolni" egy lányból egy csókot..... Neki kellene lépnie és nem kiadni a parancsszót,hogy valamit adj neki TE.....

2016. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hatalmas csaj vagy xD nokedlit is szaggathattál volna útra.
2016. aug. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

"en meg kivettem a hutobol egy fel uveg kolat meg egy zacsko szotyit es odaadtam neki, es konkretan kitessekeltem az ajton"


Ebből már nem lesz csók...

2016. aug. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fuuu besirtam:DDDDDDD

Hát ez nagyon jó 😂 Szerintem se a szotyira gondolt:DD

2016. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyilván nem szotyira meg kólára gondolt:D

De te komolyan azt hitted ilyen dologra céloz és nem smárolni akar?:DD

Hát ez nagy...szegény srác:"D

2016. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény srác szerintem egy életre elvesztette az önbizalmát :D
2016. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miattad többé lányra sem mer nézni.
2016. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!