Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet visszautasító ok az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet visszautasító ok az, ha valaki túl jól néz ki egy másik emberhez? Vagy ez most csak valami kicseszett rossz lekoptatós szöveg?

Figyelt kérdés

Kezdeményeztem egy lány fele, akivel egész jól elvoltunk egy ideig. Tudtam, hogy vonzódik hozzám ez elég egyértemű volt. Amikor elmondtam neki, hogy mit szeretnék tőle csak össze vissza habogott, semmi értelmes választ nem kaptam, aztán kínos csend kíséretében hazakísértem. Majd rámírt facebookon, hogy ezt most tényleg komolyan gondolom-e, nem hiszi el amit mondok neki, meg biztos csak szivatni akarom. Mondtam neki, hogy teljesen komolyan a szándékaim, de rohadtul nem értem el nála semmit. Olyanokkal dobálózott, hogy "miért pont ő?" meg "annyi jó csajnak tetszek miért őt választom". Aztán pár napra rá benyögte, hogy érez valamit végülis irántam, de nem gondolja jó ötletnek azt, hogy együt legyünk, mert nem illünk egymáshoz. "Én ilyen kis csúnya izé bejövök egy olyan pasinak akire minden csaj ráhajt a suliban". Igen ezt ku.rvára szó szerint idéztem....Na hát ennél a mondatnál vágtam magam a háttal a padlónak. Hiába mondtam neki, hogy szerintem nagyon szép, meg különleges a "többi tömeglányhoz" képest, olyan mintha a falnak beszélnék. Ugyan azt hajtogatja, arról nem is beszélve, hogy a baráti kapcsolatunk is megromlott olyan tekintetben, hogy tiszta kínos szóváltások vannak azóta, képtelenség rendesen komunikálni vele. Most csak szopatva vagyok, vagy komolyan lehet valaki ennyire önbizalomhiányos? Könyörgöm akinek volt már ilyen érzése írja már le, hogy mégis mi a sz.art csináljak, mert teljesen az őrületbe kerget ezekkel a fa.szságokkal...


Köszönöm,

17F


2017. jún. 12. 13:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és még annyit hozzátennék, hogy egyszer el sikerült hívnom sétálni, amikor olyan volt mintha teljesen paranoiás lett volna. Még azt is mondta, hogy mindenki minket bámul, amikor csak elment mellettünk 1-2 random társaság akik csak úgy ránkvetettek pár pillantást.

Azért fura mert ismerem már egy ideje, de soha sem voltak ilyen fa.sz tulajdonságai... Azóta meg akárhova hívom csak terel, meg cseszik visszaírni, kerüli a társaságom. Korához képest eléggé éretlen, de azért ez már eléggé túlzás szerintem. Egy 15 éves lánynak csak legyen már annyi önbizalma, hogy legalább mutatkozik valakivel közösen az utcán. Hacsaknem tényleg szórakozik velem. Ja és bocsánat a trágár szóhasználatért, de ma is sikerült feltúráznia az agyam.

2017. jún. 12. 13:50
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Hagyd a francba. (Esetleg adj neki ultimátumot: "Te bejössz nekem, de dönts most: összejövünk vagy sem?")


1. Ha tényleg ezért utasít vissza, akkor hülye.

2. Ha meg kamu szöveg, akkor egyértelmű, hogy hagyd a francba.

2017. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy neked tetszik és komoly kapcsolatot szeretnél vele, ha benne van. De ehhez az kell, hogy önbizalmat önts belé, ha tényleg felnéz rád. Biztos jól esne neki, ha elmagyaráznád, a helyzetet és azt, hogy miért pont ő kell neked.

Ha már együtt lesztek egy ideje, talán nem lesz olyan problémája, amiket leírtál.

2017. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyfokú önbizalomhiánya van... Te mindent megtettél, de igazából első sorban ezeknek az embereknek nem mindig tud segíteni külső szemlélő, ezeket magukban kell rendezni.


Ne számíts arra feltétlenül , hogy ő egyhamar megváltozik. De tegyük fel, hogy összejöttök. VÁltozás nélkül egy kapcsolatban egy ilyen lány mellett ki fogsz készülni. Hamar. Az önbizalomhiány ált. mindenre kiterjed, csóktól kezdve egészen addig,hogy ebben a ruhában milyen kövér, vagy hogy 3 embernél több ránézett.

2017. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen vagyok én is, ha tanácsolhatom akkor próbálj meg vele türelmes lenni, mert tényleg fura helyzet tud ez lenni neki hogyha tényleg ennyire érzi az általa kigondolt kettőtök közötti ellentétet. Szerintem ettől eltekintve iszonyatosan örül neked hidd el, és ha írta hogy érez valamit az már igen is sokat jelent. Miattad nem akar lépni vagy fél lépni nehogy "megsérüljön" vagy te vagy ő. Kérdezz rá, hogy össze jönne e veled és válaszoljon őszintén, mert ez számodra fontos.
2017. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A te korodban nagyon gonoszak tudnak lenne a fiatalok. A legtöbb lány önbizalom hiányos, bizonyára azt hiszi, hogy átakarod verni, hogy aztán kinevesd a barátaiddal. Örülj annak hogy helyesnek tart, és légy vele türelmes. Előbb utóbb biztosan felfog oldódni.


20/lány

2017. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!