Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondjak a lánynak amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a lánynak amikor félrehivom? Meg szeretném csókolni.

Figyelt kérdés
Nah szval az a lenyeg hogy pár hete már volt egy probálkozás de sajna nem kezdeményeztem, meg nekem uj volt az egesz. Most ott tartok hogy majd amikor atársasággal kimegyunk (mert más telepulesen lakunk) akkor felrehivom es majd megcsókolom. De nem tudom hogy egybol csokoljam meg vagy valamirol beszeljek e vele. Ha igen mirol? Segitsetek legyszives.

2017. jún. 13. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mebnyire ismered/hányszor beszéltetek?
2017. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már egy/két honapja ismerem.. Sokszor beszeltunk. Szval a tema mindenkepp kettonknek kene h legyen, mert ugye okkal hivom felre.
2017. jún. 13. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Szia, kijönnél velem egy percre?

Ez elég félrehívásnak.

2017. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az megvan...azzal vok gondba hogy utana egybol smaroljam e majd le? Vagy egyáltalán mit mondjak a csok elott?
2017. jún. 13. 16:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Figyelj... Gondolkodtam kettőnkről, és végül arra jutottam, hogy ezt a lépést egyszerűen muszáj megtennem."


Majd odahajolsz, és megcsókolod. Ennyi! :)

2017. jún. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszii..... Megy a zold ujj
2017. jún. 13. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!