Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki hogy belé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki hogy belé vagyok esve?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam akibe bele vagyok zúgva már több éve. Egy ideig mind a ketten bejöttünk egymásnak de nem igazán álltunk kész egy kapcsolatra, mert fiatalok és éretlenek voltunk így be se vallottuk egymásnak az érzéseinket.Én a barátja maradtam de mindig más lányokat néz. Viszont az osztálykiránduláson szomorú voltam, másnap közölte h csak azoknak tűnt fel h nem vagyok jól akiknek fontos vagyok. Neki is feltűnt.

Az úton vissza az osztálykirándulásról : Elkezd nyomulni rá az a csaj aki bejött xy-nak. De egyszercsak miután többször hallom a beszélgetésük alatt a nevem. Odafordul hozzám és elkezd hirtelen érdeklődni.


A kérdésem az lenne h elmondjam neki h belé vagyok zúgva, akkor talán komolyan venne?

Ilyenkor tényleg nem tudok kiigazodni rajta.


Bocsi a helyesírás miatt telefonról vagyok



#osztálytárs #osztálykirándulás #Bele zúgtam #össze zavarodtam
2017. jún. 13. 18:37
 1/4 Eminity_69 válasza:
100%

Fontos vagy neki, ő is fontos neked.

Ez idáig rendben van, de szerintem azért még nem kéne szerelmet vallani. Előbb tudd meg, hogy ő biztosan hasonlóképp érez-e.

2017. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy hallom mindig nagy társaságban vagytok együtt. Adj esélyt egy kis intimitásnak, csak ketten. Meglátod hogyan fogjátok érezni magatokat úgy, mennyire lesz kémia. Ez jobb szerintem mintha most rögtön kiterítenéd a kártyáid.
2017. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt a nyár nem kell tanulni se szóval lehet h megbeszélünk egy találkozót.

Az a jo h 2 utcányira lakunk egymástól.

2017. jún. 14. 16:42
 4/4 anonim válasza:
szerintem mindenkèpp. és legalabb nem lesznek benned megvalaszolatlan kèrdèsek. :)
2017. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!