Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam a fiúnak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam a fiúnak, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

3 hónapja tetszik nekem egy fiú, és úgy érzem, hogy már nem bírom tovább nélküle... Iszonyatosan megfogott a gondolkodásmódjával, a kisugárzásával, a beszédstílusával, a kinézetével... Mindennel.

És ami a legfurcsább ebben az egészben, az az, hogy azt vettem észre, hogy ő is hasonlóan érez irántam, viszont egyikünk sem lép.

Legyek én a bátrabb, és számoljak be neki az érzéseimről? Mit tegyek? :)



2017. máj. 8. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem mindenképp mondd el neki, de ne zúdítsd rá, csak finoman. Mondd el neki, hogy többet érzel iránta és tudni szeretnéd, hogy ő is így érez-e. Ebben nincs semmi kellemetlen, de megtudhatod, hogy mit érez:) Hajrá!
2017. máj. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképpen! Én is így voltam egy lánnyal, és a mai napig őrlődöm rajta, hogy nem voltam elég bátor...most meg már túl késő :(
2017. máj. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szerintem igen.

Ha kölcsönös, akkor jó, ha nem, akkor el tudod engedni.

2017. máj. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Sok sikert:)
2017. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják egy nönek legyen tartása! Én azt butaság is mennyire igaz is! Igazából személyiség fügő csak ne hogy ugy járj mint én hogy a fiúnak hirtelen ugró termeszeted nem fogja meg öt!
2017. máj. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd el!
2017. máj. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy fiúval, de neki van barátnője. Ha a tiednek még nincs, akkor mindenképp lépj, mondd el neki :) Sok sikert :)
2017. máj. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Ezek a kamu hozzászólások/biztatások, ezeket mind egy és ugyanaz ember írja :D, verebek.....
2017. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél bátrabb, és mondd el! Főleg, ha úgy látod, hogy kölcsönös a dolog.
2017. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!