Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudok majd valaha ilyen lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok majd valaha ilyen lányt találni vagy ilyen szerelem csak a filmekben van?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Nem vagyok ronda sőt sokan azt mondgyák, hogy baromi helyes. Volt már pár hétig barátnőm, szerelmes is voltam már de már rég óta előjött bennem egy érzés amit nem lehet leírni de valaki iránti nagyon erős szerelem és semmi köze szexualitáshoz. Amikor szerelmes vagyok valakibe akkor mint minden ember a szerelmét csúnyán szolva meg akarja ..... . Ez az érzés össze sem hasonlítható a sima szerelemmel, mert ilyenkor nincs bennem az, hogy szeretnék egy lányt akivel tudok "hancúrozni" hanem csak szeretnék valakit akivel boldog vagyok és vele akarok lenni örökké. Sokszor olyan filmekben találom meg ezt az érzést amiben két fiatal személy jól érzi magát egymással de nem is járnak, nem csókolóznak hanem csak együtt vannak és ez bőven elég nekik...(persze a film végén majd össze jönnek)Valaha fogok találni valakit akivel ilyen jól érzem magam? Vagy ez csak a filmekben előforduló "igaz szerelem" ami nem is létezik? Már álmodtam is ilyenről és a lánytól nem akartam álmomban semmi mást csak a társaságát. Nem sok ember van akit szeretek, szüleimet tisztelem de szeretetről szó sincs. Ez az érzés szeretet hiány miatt lehet? Vagy ez csak a tinikor baromsága ami majd el fog múlni? (Bármilyen tanácsot elfogadok és az sem probléma ha a kisebbségi érzésed az én kérdésem alatt akarod levezetni ócsmárolva engem, hogy fiú létre mekkora egy nyálas hering* vagyok) *hering= olyan szó melyet a szépbeszéd szűrő autómata nem engedett át, a popsi más szóval és elkényeztetett plázacicákra is használják.

2017. jún. 14. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen csak a filmekben van tesó. :) Most erre vágysz (ez egyébként nem szerelem, mert annak bizony köze van a szexualitáshoz is), de amint megkapnád a lányt maximum pár hónapig tartana a hű-de-nagy boldogság, aztán mehet a levesbe, és újra elkezded ugyanezt érezni. :)
2017. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy azt mondgyák és nem mondják :/ mivel helytelenül használják így nem érvényes akármit is állítanak neked :S
2017. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha csak egy pár hónapra is de szeretném ezt érezni :) hátha utána már nem fog annyira hiányozni ez az érzés az életemből... Szeretném kipróbálni milyen egy ilyen lány mellett :)
2017. jún. 14. 16:41
 4/7 Varga Péte4 ***** válasza:
Ne add fel, ez teljesen normális vágy a Te korodban. (Bár most nem eza a mainstream)
2017. jún. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
normális, sőt, szerintem szép, hogy így érzel, de sajnos ilyen idős korban nem nagy esély van ilyen kapcsolatot találni. :/ bár fiúként sokkal könnyebb, mint lányként, mert általában a fiúk mennek dugásra, viszont rengeteg lány akar normális kapcsolatot, úgyhogy hajrá :D
2017. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: én fiúként akarok normális kapcsolatot, de nem sikerül találni egy olyan nőt sem aki megfelelne, és nem vagyok egyedül, ne általánosíts. :D
2017. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mind nagyon szép, jó néha álmodozni.:) Igen, lehet abban valami hogy szeretet hiányod van, de ez majd idővel el fog múlni. Addig is sodródj az árral, én is ezt próbálom.:D
2017. jún. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!