Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem hiszek a szerelemben,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem hiszek a szerelemben, leszek valaha szerelmes?

Figyelt kérdés

Úgy értem biztos van néhány emberrel de hogy konkrétan velem megtörténne azt erősen kétlem. Egyszerűen ha arra gondolok hogy kapcsolat az jutt eszembe mekkora fájdalommal jár. Nyílván szeretnék szerelmes lenni mint mindenki más is vágyik rá. De valahányszor ezen gondolkodok belegondolok, hogy én nem akarok szenvedni hónapokat vagy esetleg boldogtalan kapcsolatban lenni.

Volt egy kapcsolat szerűségem amiben szinte csak fájdalom ért és valószínűleg amiatt is. Viszont régebben is így gondoltam de azóta meg csak megerősödött ez bennem.

Normális ez? Van esély még rá, hogy legyek egyszer szerelmes?

16/L



2017. ápr. 30. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanis nem te irányítod azt,hogy szerelmes leszel-e vagy sem. Most lehet,hogy így gondolod,mert nincs a közeledben olyan,akivel annyira egy hullámhosszon lennél. De ha képbe kerül valaki,akkor ez meg fog változni :)
2017. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még rengetegszer leszel szerelmes:)
2017. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze, hogy leszel! Igen,hatalmasat lehet csalódni a szerelem miatt, de a legnagyobb boldogsághoz is általa tudsz jutni....És a csalódásokból is tanul az ember, az is hozzájárulhat, hogy később az ideális párt találd meg.
2017. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!