Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el őt?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy 6. osztalyos fiu es nagyon sok erzest taplalok fele, de egy a helyzet, hogy en 8.os vagyok. Holnap ballagok es meg mindig kb nagyon keveset beszeltem ezzel a fiuval de az egyik baratnomnek megirta, hogy nem vagyok az esete... valahogy ezen nem birok tul lepni. Nagyon nehez lehet ezt felfogni, lehet valaki nevet ezen, de iszonyatosan erzes magam napok ota, hogy kb a kissrac tesz ram. Mar a korkulonbsegbol is lehet latni, hogy nem biztosan jonne ossze ez a dolog nameg ha engem elutasitott mar a fiu akkor gondolom nem is kene ezen mit vitatnom... nade hogyan? hogyan felejtsem el???? nagyon tetszik es nemtudok ellene tenni...

2017. jún. 14. 17:46
 1/5 anonim válasza:
Ne féjl, a kisfiú még otthon matchboxozik meg legózik, majd pár év múlva :D
2017. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet ő nem meleg.. ezen nem kell kiakadni.
2017. jún. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is el szeretnék felejteni egy lányt. Ha gondolod írj​ hátha ketten ki tudunk találni valamit
2017. jún. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 magorg válasza:
100%
Egyszerű, akarat kérdése...nade rébuszokat félre, egy dolgot tehetsz, odamész hozzá és beszélsz vele erről, ha azt mondja nem akkor elfogadod és továbblépsz, sajnos nem tudjuk mások érzéseit irányítani, rossz érzés az elutasítás(sajnos tapasztalat) de nincs mit tenni :/ ha vígasztal akkor jusson eszedbe hogy lessz(vagy van) valaki aki mindent megtenne érted és meg is leled. De a legfontosabb! hogy ha nem hát nem ezt el kell fogadnod. :|
2017. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tálálkozni fogsz még sok ijennel! Ijenen ne ütődj fel :)
2017. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!