Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudja, hogy tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudja, hogy tetszik nekem kégsem csinál semmit. Kérjem meg, hogy besuéljük meg a dolgot, vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Volt egy ilyen kissebb összejövetel,iszogattunk meg minden. Mikor már nagyon részegek voltunk a barátnőm felhívta a kiszemeltem és neki sírta el problémáit miközben véletlenül vagy akarva(nem tudom) kikotyogta,hogy bejön nekem a fiú. A srác csak annyit reagált:"tudom,sokan mondták már, de én nem vettem észre,nem küldött semmi jelet."

Most mit csinálhatnék?


2017. jún. 12. 00:56
 1/4 A kérdező kommentje:

*mégsem

*beszéljük

Elnézést kérek a hibáimért, nem vettem időben észre.

2017. jún. 12. 00:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben sürgősen megbeszélném vele ezt az egészet. Feltéve, ha tényleg fontos számodra a fiú. Lehet, hogy te is tetszel neki, csak biztos kezekből szeretné tudni az igazságot, azaz tőled. Ezek alapján azt gondolnám róla, hogy szeret megbizonyosodni dolgokról, vagyis nem hisz holmi pletykáknak, ami egy nagyon jó tulajdonság! Egyértelműen add a tudtára az érzéseidet, ha szeretnéd, hogy ebből legyen valami. A visszautasítástól ne félj, mert ha eddig nem riadt vissza a gondolattól, hogy esetleg bejön neked, akkor ezután sem fog. Sok szerencsét!
2017. jún. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod, ha engem felhívna a részeg csaj, hogy szintén részeg barátnőjének én 'bejövök"', nem a 'jelet' keresném, hanem óvakodnék tőle.
2017. jún. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülye ribi megisérdemled azt a "szép" gyereket.
2017. jún. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!