Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik már régóta egy fiú és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik már régóta egy fiú és egy nap barátnője lett teljesen ki vagyok mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Folyamatosan sírok 😞

Magam alatt vagyok van egy barátnőm aki szintén szerelmes valakibe vele együtt vagdostam magam ma a barátnőm el beszélgetet azzal a fiúval aki nekem tetszik és a fiú azt mondta hogy ő nem képes engem szerelmeként kezelni csak mint egy jó padtársat meg egy jó barátot azt mondta hogy nem akarja hogy bajom essen és hogy ne karcoltam magunkat de én úgy döntöttem legyen így mivel már csak 3 napot látom ezért azt mondtam hogy jó bele megyek nem karcolom magam miattad csak egyszer még utoljára a kezdő betűjét fogom valahova a testemen temetni aztán szerintem jövő évben is fogom ezt csinálni mert szeretném ha látná hogy ő az életem értelme...

Tiszta ideg vagyok sírok,karcolom magam,zenét hallgatok és rá gondolok.

Van egy barátnője aki az én egyik legjobb barátnőm is egyben és együtt vannak és ez nagyon meg viselt a barátnőm szét szeretné szedni őket.

Mindjárt itt a nyár hogy birjam majd ki nélküle?

Nagyon szerelmes vagyok belé?



2017. jún. 14. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Na a kezed vágd, nehéz takarni. (Tapasztalat)

Más tanácsot nem tudok adni.

2017. jún. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Beteg állat...
2017. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most a kezedet karcolod vagy vágod?

Amúgy szerintem beszélj a szüleiddel..

2017. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Semmi értelme, hogy vagdosd, karcolgasd magad! Nem érsz el vele semmit! Gondolom azért csinálod, mert úgy gondolod, hogy a fizikai fájdalom enyhíti a lelki fájdalmadat. Viszont ez csak átmeneti, ami nem tart sokáig! Tudom (érezhető), hogy nagyon szereted, de ő megmondta, hogy csak jó barátot lát benned! Véleményem szerint a megoldás a továbblépés lenne, és igen, könnyű mondani, de más lehetőség szerintem nagyon nincs. Hidd el, fog jönni egy fiú, akinek te fogod a világot jelenteni! :)

Valamint tényleg jó ötlet lenne beszélni a szüleiddel, ha olyan a kapcsolatod velük.

2017. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokszor leírtad hogy karcolod magad és nem értem miért xd

Amugy ne légy már olyan hülye hogy egy fiúért vagdosod magad. Hát nem éri meg. Semmiért sem éri meg. Gondolj bele, felnősz lesz egy családod (nem tudom mennyire mélyen vagdosod magad) viszont ha mélyen akkor majd megkérdezi a gyermeked vagy a férjed hogy amugy ki az a heg a kezeden pl. Te meg ja csak voltam olyan hülye hogy bántalmaztam magm. Sztem te sem lennél erre buszke na meg nem is leszel.

2017. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Karcoltam magam régen egy pici vágás volt a lábamon de jelenleg csak 2-3 karc.

Köszönöm a sok jó és kedves üzenetet csak nem szeretném el felejteni de szenvedni se tudom hogy majd egy nap el fogom felejteni de addig sajnos nagyon rossz

2017. jún. 14. 22:51
 7/7 anonim válasza:
légy tisztában a tényekkel nem téged választott vagyis magyarul nem érdekled. A kezedet addig vagdoshatod amíg nem lesz rajta hely,de továbbra sem fogsemmi változni.Ezt minden fiú után csinálod aki nem kedvel a karcolást akkor csoda hogy még van bőr a kezeden
2017. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!