Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mentálisan és testileg is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentálisan és testileg is csak a teljesen egészséges férfinek lehet barátnője általában?

Figyelt kérdés
Ha bármilyen testi (pl. donga lábú, púpos, enyhe vízfejűség stb.) vagy mentális (pl. fóbiák, félénkség, dadogás stb.) betegsége van máris nem kell a nőknek? Vagy mennyire elfogadók a nők a másikkal szemben?
2016. aug. 21. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Egy újabb önsajnálatban átitatott kérdés látta meg a napvilágot.


Na mesélj, mert neked mi a problémád, hogy nincs barátnőd?

Ugye a tehetetlenség elsőként ki van zárva?

2016. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Van tolókocsis férfi ismerősöm feleséggel, gyerekkel, és van szintén házas családapa ismerősöm fóbiával.

Szóval nem, nem csak teljesen egészségesnek lehet.

2016. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szergej55 ***** válasza:
69%
Ha ez így lenne, szinte senkinek nem lenne partnere!
2016. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
-ohh csak púpos vagy? már megijesztettél, azt hittem az a BMW nem is a tied...
2016. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Amíg a nők fiatal korban válogathatnak, addig nem nagyon. Aztán egy bizonyos kor felett a hölgyek kénytelenek, mondjuk úgy, nyitottabbak lenni, ha nem akarnak egyedül maradni. Nem véletlenül az előttem hozzászólók példái is mind házasságról szólnak.
2016. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Sajnos igen,kizárólag a tökéletes genetikával születő,helyes férfiaknak van kizárólag esélye...

Ez van,ilyen felszínes a mai világ...

25/F

2016. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

6-os igen, mondod ezt te, mert nem láttál még ellenpéldát a környezetedben.

Én viszont láttam és látok a mai napig.

Olyan bűn ronda fiúknak és lányoknak is van párja, akikről soha az életben nem gondoltam volna.

Havi szinten újabb és újabb esküvőt tanúsító képeket rakosgatnak fel fb-re.

Szóval nekem itt ne gyertek a picsogásotokkal!

2016. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
A magyar nők egyáltalán nem elfogadóak a (valamilyen) sérülttel szemben, ők csak a tökikre vágynak, sajnos.
2016. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

8.Ez így nem igaz! Majdnem 8 évig voltam egy olyan férfivel,akinek térdtől lefelé műlába volt,ráadásul 20 évvel idősebb volt mint Én ! Elárulom Neked,ha nem lett volna olyan sz.revő,mint amilyen volt,a mai napig vele lennék! De nehogy már Én tartsam el,ő meg gyűjtögeti a bankban a nyugdíját+ volt más bevételi forrása,mert üzletel!

Ha valaki megérint ,vonzódsz hozzá igazán,nem fog érdekelni testi vagy mentális betegség!

2016. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
A környezetemben látottak alapján a mentális problémákkal elfogadóbbak, ha külsővel kompenzálod.
2016. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!