Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá arra a lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá arra a lányra aki engem utál?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolába körübelül 3hónapja tetszik,de valamit érzek is iránta(lány vagyok én is)

És van egy osztálytársam aki ennek a lánynak régen az osztálytársa volt és én az osztálytársamtól elkezdem felőle érdeklődni és megmondtam neki hogy mondja meg ennek a lánynak hogy én nekem ő tetszik,meg még elötte bejelöltem vagy 4x facebookon és nem jelölt vissza és egyszer csak rám írt hogy hiába jelölszbe sokszor nem foglak vissza jelölni mondtam neki,hogy oké.Utánna az osztálytársam elmondta neki hogy nekem ő bejön folyamatossan nevetett rajtam az egyik osztálytársával meg rám köszönt hogy szia cica és egyszer csak rá írtam hogy miért nevetsz rajtam az iskolába mindig?Ő meg vissza írt hogy te meg mit érdeklődsz rólam az xy-nál?Mondtam neki hogy baj? Azt mondta igen.Utánna meg kérdezte tőlem hogy leszbi-e vagyok mondom neki hogy baj az?És azóta nem ír vissza.És most itt a nyári szünet eléggé hiányzik és jó lenne vele irogatni.Szóval milyen indokkal írjak rá?



2017. jún. 15. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehogy.

Nem úgy tűnik , hogy bármilyen szinten is kölcsönösek lennének az érzései.

2017. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lehet,de akkor miért néz suliba folyton?Meg már azelött is nézett mielött megtudta hogy nekem ő bejön.
2017. jún. 15. 16:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nem lehet , hogy azt nézte, hogy te nézed?
2017. jún. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert sokszor akkor néztem oda mikor ő nézett.
2017. jún. 15. 16:21
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Esetleg ő fél felvállalni az érzéseit és azért nézet mert tetszettél neki.

De ezt kétlem, inkább az van amit elsőnek írtam.

2017. jún. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát elég csúnya vagyok szóval szerintem is az első :D
2017. jún. 15. 16:38
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pont azt nézte :'D

#kappa

2017. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:DD
2017. jún. 15. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Semmi értelme olyan embernek írogatni, aki ennyire nyilvánvalóan elutasít. Ha őt vagy magadat a legminimálisabban tiszteled, akkor békén hagyod, és más valaki után nézel. Ez a "miért néz engem"-dolog lufi, én is bámulok egy csomó embert, és mégse tetszenek mind, egyszerűen csak nézek ki a fejemből, és útban vannak. A legnyilvánvalóbb magyarázat az, hogy nem tetszel neki, és hanyagolnod kellene.

Lesz más. Ne strapáld magadat.

2017. jún. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled. Ennél egyszerűbben nem lehet elmondani. De semmilyen szín alatt nem érdekled, egyáltalán, nem kér belőled, tehát, hogyha ráírsz, akkor sem lesz jobb vele szemben a helyzeted; esetleg, ha még van ennél is tovább, bár sokkal tovább, nem hinném, még messzebb lököd el magadat tőle. De ennél sokkal messzebb már nem lehet. Nem kér belőled, le akar szerintem rázni, értsd meg. Ha valamilyen szinten fontos ő neked , akkor ne foglalkozz vele, hagyd békén, ebből még barátság se lesz, meg semmi; totál hidegen fogja hagyni, hogy mi van veled, akárhogy is kapálózol.
2017. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!