Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16/F meleg. Beleszerettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/F meleg. Beleszerettem egy fiúba egész nap rá gondolok de nem tudom hogy ő meleg -e mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ránézésre meleg, a járása, a viselkedése, a beszéde. De nem tudhatom biztosan. Nagyon szeretem őt, hogy kűzdjem ezt le, hogy ne gondoljak rá egész nap? Közölni meg nem közölhetem vele, mert ha mégsem meleg, az nagyon gáz lenne. Mit tegyek?
2017. jún. 16. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szoból ért az ember. Kérdezd meg tőle.
2017. jún. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először mond el neki, hogy meleg vagy ha még nem tudja és csak utána kérdezd meg. Lehet hogy egy heteronak nem mondaná el, de egy szint úgy melegnek megnyílna.
2017. jún. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van, ha elmondod neki, hogy te meleg vagy, lehet, hogy ő is elmondja (ha egyáltalán meleg). Ez azért fontos, mert ha csak úgy rákérdeznél, gondolom nem állna szándékában világgá kürtölni a nemi identitását. De ha hetero akkor elég kínos lesz számodra, mondjuk a leírtak alapján kötve hiszem. Szurkolok, majd írd le mi történt! :)
2017. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 psmarcs válasza:
szerintem eloszor baratkozz meg vele aztan biztos elmondja hogy most hetero vagy homo...es probalj valami masra gondolni mindig pl:mi tortent kedvenc filmedben vagy kedvenc dalod enekelgesd magadban..
2017. jún. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle egyszer, hogy van-e barátnője.
2017. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziaa. Legyszi irj privibe. Nekem is van egy nagyon cuki pont ennyi idos meleg baratom. Aki pont baratot keres. Egyebkent neki is pont ez a gaz nem tudja hogyan mondja el. Mert vagy az az illeto vagy nem.
2018. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!