Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz az, hogy a meleg pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a meleg pasik egész nap szexelnek?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyesmit, mert hogy mégis csak két srácról van szó, és több a tesztoszteron meg minden...
2016. ápr. 30. 21:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Igen, 0-24-ig, megállás nélkül, jól hallottad!
2016. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha most ironizálsz, akkor abból nem kérek, köszi. Tényleg olvastam ilyet.
2016. ápr. 30. 21:39
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
több a tesztoszteron meg minden ezzel a szakszerű tudással orvosin a helyed! egyébként nem igaz kell enni inni aludniuk is tehát ilyen létszükségletek vannak nekik is ők is emberek attól mert más a beállítottságuk a tesztoszteron ha túltermelődik akkor főleg aggressziót okoz másodsorban lesz nagyobb a nemi vágy de az ösztrogén(nőknél) ugyanúgy fokozza a nemi vágyat magyarul képzeld a nők is kívánják a szexet sőőt nem túlzást azt mondai némelyik még jobban is csak még ők ciklikusak addig te meg én állandóan csőre vagyunk töltve .
2016. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire értelmes kérdésre nem lehet értelmes választ adni.
2016. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak 6-18-ig, a fennmaradó időben vérfarkasként vadásznak az erdőkben.
2016. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

Vannak akik naponta 1x, vannak akiknek heti 1-2 is elég.

Csak azért mert két férfiről van szó nem fogják egésznap dugni egymást.

2016. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, perverz orgiákat tartanak egész nap😉 Istenem...tesztoszteron...
2016. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert tudattalan ösztönlények vagyunk, akiket csupán az ösztöneink irányítanak. Gondolj bele, milyen lenne az, ha például érdekelnének minket az érzelmek, esetleg lenne ambíciónk, szeretnénk valamit kezdeni az életünkkel? Fujj már! Ki akar olyan életet élni, ami nem monoton és nincs egy szinten a vadállatokéval?

Most komolyan: Igen, lehet, hogy magasabb a szexuális vágya a férfiaknak, mint a nőknek átlagosan, és biztos vannak olyanok, akiknek ez az élet, ez a jó, -ugyanúgy, mint a heterok között is- de én például még szűz vagyok és minden rendben van...A kérdésedre röviden válaszolva: Nem.:D

2016. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben az előttem szólóval értek egyet, bár lehet, hogy csak azért mert én is szűz vagyok :)


19/Feminin/Passzív

2016. máj. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És akkor a leszbikusok, mivel bennük nincs tesztoszteron, ők csak szökőévente csinálják?
2016. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!