Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent a mai világban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a mai világban a szerelem extrákkal? Hány éves kortól normális elkezdeni fiuzni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan van, hogy "barátság extrákkal". Szerintem még túl fiatal vagy ahhoz, hogy belemenjünk ennek a jelentésébe:)
2017. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerelem extrákkalt még nem hallottam,csak barátság extrákkalt.

Te érzed mi az amit kipróbálnál a fiúzás fogalmán belül.Sokféle lehetőség van.

2017. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerelem extrákkal sexnek felel meg:))
2017. jún. 16. 16:02
 4/11 anonim válasza:
100%
A szerelemhez (normál esetben, tehát ha egy pár szerelmes) hozzájár a szex is. Nem értem a kérdésed kicsilány, lassan át kerül a kérdésed a tini kategóriába.
2017. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem már magában foglalja az extrákat is. Van az a mondás, hogy "szerelemben és háborúban mindent szabad".
2017. jún. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
57%
Hány éves vagy 14?
2017. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
55%
Tuti nem 14. Mai 14 évesek már nem kérdeznek ilyet. Keményen tolják az extrák részt. 14 évesek középiskolásak jó esetben. Néhány már túl is van az első abortuszán.
2017. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szerelem extrakkal nem letezik. A szerelem az erzelmekkel teli. A baratsag extrakra gondtal, amikor valaki irant nem szerelmet hanem csak szexualis vonzalmat erzel!? De az utobbihoz minimum 16-17-18 ez szemely fuggo, hogy ki mennyire megy ra a szexre es kevesbe az erzelmekre. Ehhez szerintem jo par csalodas kell h ideig eljuss lelkileg (h csak szex semmi erzes)
2017. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,ne haragudjatok felre írtam BARÁTSÁG EXTRÁKKAL:)))
2017. jún. 17. 11:41
 10/11 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,és nem a jelentesere jönnék rá,hanem h amilyen az én kapcsolatom egy fiúval:)valyon mi is pontosan?:)Mert ez barátságnál több ,de párkapcsolatnal kevesebb:)Az hogy valamilyen szinten tartunk a parkapcsolattol,mert félünk,h ha szakitunk elveszítjük egymást,ezért ez olyan mindenes kapcsolat:/Neharagudjatok a fogalmazasomert,csak furcsa ezt kiírni ilyen közösségi oldalra:/
2017. jún. 17. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!