Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az igaz, hogy a falusi lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a falusi lányok sokkal kevésbé felszínesek, anyagiasak és jobban tudnak szeretni szívből egy fiút, mint a városiak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 16. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így nem lehet általánosítani.
2017. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Esete válogatja. Nem biztos a falusi lányok habitusa miatt lenne, falun szigorúbbak az erkölcsök és a félrelépéseket nem lehet eltitkolni.
2017. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igaz.Én nem így vettem észre.
2017. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem igaz, volt már egy lány , falusi , nem volt anyagias , de mindég azt nézte amit aa szülei "elő írtak" neki ...

Jó suli , tanulás , no fiúk....

Aminek az lett az eredménye, délután vesztette el egy sráccal valahol, aztán már otthon is volt az aktus után ...

Félre is qurt gond nélkül ....

Egyik lányban sem lehet igazán bízni , úgy érzem.... :(

2017. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem, még ha általánosítás is, inkább arra lehet visszavezetni, hogy mennyire van közel a nagyváros plázával meg mindenféle szórakozási lehetőséggel, ami úgymond hat a falusiakra is ugyanúgy.


ez Magyarországon azért ritka, mert szinte mindenhez van közel egy ilyen nagyváros.

megnézed mostanában, még a legcsóróbb szabolcsi meg borsodi falusi is bemegy Miskolcra vagy Nyíregyházára, és máris "városiként" viselkedik, olyanok is az elvárásai.


Az olyan falusi környezetek, aminek olyan 2-250 km-es körzetében nincs ilyen nagyváros, tehát nehezebb és ritkábban tudnak eljutni oda az emberek, ott valamivel másabbak az értékrendjük a fiataloknak is.


néhány éve emlékszek, hogy mekkora dolog volt már egy csongrád megyeinek, hogy felment Bpestre a Westendbe, mert Szegeden is maximum a pláza volt, ami nem volt egy olyan nagy dolog, kevés "menő" üzlettel.

amióta meg van árkád, azóta egész csongrád megyének van elérhető közelségben egy olyan igazi nagy plázája, ahol megvehetik a menő cuccokat, amik elfedik a belső értékeket.

2017. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem feltétlen. Városi vagyok, de tudok szívből szeretni, és sok más városi lány is, szóval szerintem nem kell általánosítani, nem ettől függ.
2017. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez igaz. Tisztelet a kivételnek, de legtöbb esetben igy van.
2017. jún. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igaz.

Az viszont igen, hogy sok falusi kislány itt Pesten elég anyagiasan viselkedik... Ez egy felvett viselkedési norma ami "bejön" nekik? Vagy azt hiszik így kell? Törzsgyökeres pestiként látva ezt inkább cinkes.


Csak egy statisztika. Jártam 2 évig nyelvtanfolyamra, kellett a diplomámhoz. A 3 csoport ahol megfordultam 98%-ban vidéki diák, fiatal stb.

Ki számít ma városinak és ki nem? Hétvégén és ünnepnapokon a város kiürül amikor a sok vidéki haza megy. Aztán persze idejönnek hétköznap jajgatni hogy de borzalmas ez a pest, mekkora tömeg, mennyi "paraszt", észre sem veszik, hogy ők lepik el... De amúgy peace.

2018. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!