Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogyan érthette a srác?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan érthette a srác? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Egyik nap találkoztam vele, de egy másik csajt olelgetett :/ én csak néztem őket, a fiú csak nézett engem, és gyorsan elmentem mellettük. Másik nap a földet bámulva elmentem mellette. Ő engem nézett, és fordult arra amerre mentem. (Kb 5cm volt köztünk)

azota nem találkoztunk. Nem is írunk. Van esetleg még esélyem? (Egy picit haragudtam rá hogy kb 15-20 csajt olelget. Úgy gondoltam hogy én mi vagyok a 14-19 csaj mellett? Elbujhatnek mögöttük)



2017. jún. 17. 00:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
"Akinek fontos vagy, az keres."
2017. jún. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2017. jún. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nyehh :/
2017. jún. 17. 01:04
 4/15 anonim ***** válasza:
kuka
2017. jún. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jobb is, hogy esélytelen, csak csalódnál.
2017. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tetszel neki, lehet nem érdekelnè őt más lányok , de szerintem is csalódnál, majd találsz olyat akinek fontos vagy :) ne aggódj .
2017. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hú, na várj csak. Tehát van/volt köztetek valami és úgy ölelget ennyi lányt, vagy csak úgy nézegetitek egymást? Egyébként meg vannak ilyen fiúk, akik bár bújósak, meg ölelgetik azokat a lányokat, akikkel jóba vannak, nem éreznek irántuk semmit. Nekem is van egy ilyen haverom. Illetve amikor 15 voltam, volt egy fiú, aki nagyon tetszett, és feltehetően én is neki. Volt barátnője, de akkor is mindig engem figyelt, ha összefutottunk. Az nagyon megmaradt, amikor a barátnője folyamatosan beszélt neki, de ő csak engem nézett. Tehát arra esély van, hogy te tetszel neki, nem pedig a többi lány, csak ezt észben kell tartanod, hogy ne vedd komolyan ezeket a megnyilvánulásokat. Sok sikert! :)
2017. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ennél te sokkal jobb srácot érdemelsz. Én a helyedben nem emészteném magam miatta.
2017. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esélyed. Téged is meg akar ölelgetni. (Ha van kedves sorban állni...)
2017. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató válaszokat! Lehet tényleg hagyom ezt a fiut. Ha nem keres, akkor próbálom elfelejteni őt. Egyszer volt egy nagyon kínos beszélgetésünk :D meg amikor vele vagyok, látszik rajta hogy mindig nagyon (nagyon-nagyon) zavarban van *-*"
2017. jún. 17. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!