Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt hogyan érthette a srác?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan érthette a srác? Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Egyik nap találkoztam vele, de egy másik csajt olelgetett :/ én csak néztem őket, a fiú csak nézett engem, és gyorsan elmentem mellettük. Másik nap a földet bámulva elmentem mellette. Ő engem nézett, és fordult arra amerre mentem. (Kb 5cm volt köztünk)

azota nem találkoztunk. Nem is írunk. Van esetleg még esélyem? (Egy picit haragudtam rá hogy kb 15-20 csajt olelget. Úgy gondoltam hogy én mi vagyok a 14-19 csaj mellett? Elbujhatnek mögöttük)



2017. jún. 17. 00:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#7 hozzám is mindig odajön olelesert (jól magához szorít, és nem akar elengedni) + néz az udvaron, folyosón
2017. jún. 17. 18:31
 12/15 anonim válasza:
Igen lehet van esélyed próbálkozz ha nem jön össze ne ragadj le nála :)
2017. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hogy írjak rá :0 most gondolkozom*-*
2017. jún. 17. 18:48
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a válaszokat!
2017. jún. 17. 18:49
 15/15 anonim ***** válasza:
Annyit tudok mondani, hogy ezek a srácok a jövőben nem fogják tisztelni a nőket (tisztelet a kivételnek). Ez a típus a "menőző" kategóriába tartozik. Hidd el nekem, lehet lesz egy szép fél évetek, de több ritkán, ha összejönne. Én a helyedben egy olyan srácra várnék, aki csak te feléd él és hal, le se veszi rólad a szemét és mást nem is akar ölelni, csak téged. Nem sok ilyen van (én sztem ez a kategória vagyok), de ha találsz egy ilyet, akkor boldog párkapcsolatod lesz akár egy életen keresztül is.
2017. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!