Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Eléggé magam alatt vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé magam alatt vagyok emiatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki már régóta tetszik, de még nem mondtam el neki az igazságot. (Ezalatt nem csak a külsejét értem, mivel volt alkalmam megismerni a belső tulajdonságait is.) Egy ideje észrevettem, hogy ez a szimpátia kölcsönös, viszont itt a nyár, tehát vége a sulinak. Nem tudom, hogy mit tehetnék... Csak annyit tudok, hogy nem szeretném eltölteni nélküle ezt a közel három hónapot. Nagyon megkedveltem. Mit tehetnék? Hogyan közeledhetnék hozzá? Ha ez segít, akkor Facebook-on ismerősök vagyunk, és tudom azt is, hogy hol lakik. Minden normális válasznak nagyon örülök. :)

2017. jún. 17. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát nem egyértelmű? Írj rá. csak annyi, hogy szia, mizu? Ha kölcsönös az érzés, akkor biztos válaszolni fog. Vagy akár ő is kezdeményez.

Nem azért, de többet mi sem tudunk segíteni. sok szerencsét :)

2017. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóhoz csatlakozom. Ha bejössz neki és ráírsz, feldobod a napját, és legalább megtudja, hogy fontos vagy neki. Kérdezd meg, hogy otthon van-e, mert nagyon unatkozol, elmehetnétek fagyizni vagy valami. Vagy szervezz közös programot az ő és a te haverjaiddal. Esetleg csak simán írj rá valami közös érdeklődés kapcsán.

Hajrá és ne keseregj, tegyél az ügy érdekében! :)

2017. jún. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pptomi ***** válasza:

Miért olyan nehéz ráírni valakire a mai világban? Nem a középkorban élünk, hogy futárt vagy postagalambot kelljen küldeni.

Akár egy szia is elég lehet, de akár megbolondíthatod egy-két további rövid szóval is. Pl. Szia! Mi a pálya?

2017. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csavard el a fejét!!! Próbálj utalni, hogy szerelmes vagy belé (de ne prostisan, csak nagyon-nagyon árnyalva). Ha okos, rájön és ő is viszonozni fogja.
2017. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!