Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a párom, de eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de eléggé elhanyagol. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
6 ig dolgozik hétköznap, azután elmegy edzeni, és majd csak 8 órára ér haza, és ha át is jön akkor is fél órára.Egész hétvégén oda volt valami céges bulin, és mikor hazaért kértem hogy vacsorázzunk együtt és azt mondta nincs se ideje se pénze.Azután elkezdett esni az eső és mivel tudtam hogy a város másik végén van felhívtam hogy merre van (hogy elvigyem autóval haza) erre kiderült hogy vacsorát ment venni. Örültem hogy nekem is hoz és átjön.De végül csak magának vett.Máskor soha nem csinált ilyet, figyelmes volt mindig hozott ajándékot , nem a sex miatt volt velem.. de mostanában elhagyagol.. És ez nem elég mert azt akarja hogy én legyek vele rendesebb és változzak meg. Nem tudom hogy tudnak vele kedvesebb lenni, mert igyis mindent megteszek érte.
2016. dec. 12. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Harmadik személy nincs a dologba véletlenűl ?
2016. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos nincs, ismerem a párom, soha senkit nem csalt meg, és engem sem csalja meg
2016. dec. 12. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

probalj massal foglalkozni. hatha rajon, hogy hianyzik a torodesed.


(bocs az ekezetek miatt)

2016. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez már alig nevezhető kapcsolatnak. Üljetek le, és beszéljétek meg, hogy akartok-e még valamit egymással, mert a mostani helyzetnek nincs sok értelme.
2016. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

így a leírás alapján semmi gond nincs a sráccal,csak annyi,hogy nincs igazán anyagilag eleresztve és ez esetleg frusztrálja.

de kit nem frusztrál az ilyesmi?

2016. dec. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6-ig dolgozik, utána elmegy edzeni. Üdv a hétköznapokban. Nem értem miért várod el, hogy munka után egyből hozzád rohanjon. Munka alatt nincs ideje magára. Miután végez a melóban, utána szeretne törődni magával is és elmegy sportol egyet. Inkább örülj neki, hogy foglalkozik magával. Gondolom te nem dolgozol.
2016. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!