Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretnek egy baratot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnek egy baratot magamnak! Tetszik is egy fiu a 7. - bol de en 6 os vagyok ( tobi lentt) irtok tippeket mi legyen?

Figyelt kérdés

Szoktam jarni ping pongra meg ö is de különösen nem beszelunk . De nagyon tetszik !?

Azert nem merem megkerdezni tole hogy esetleg talalkozunk e maskor valahol mert felek hogy vissza utasit iat hogy nem tetszek neki mert valjuk be nam vagyok vèkony se szép . Meg félek jogy ha vissza usatit akor is a suliba meg barholis talalkozonk beletlen utcan , ping pongon akor az nagyon ciki lenne nekem meg hogy akor el mond baratainak es akor mar tobben tudjak hogy nekem tetszik . Meg stb plsss segitsetek mit csinaljak ???


2017. jún. 19. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Me úgy közelíts felé, hogy kifejezetten kapcsolatra menj azonnal. Csak annyi hogy pl ha mindketten ping pong-oztok, akkor hívd ki egy meccsre, közben beszélgessetek, kezdetben pl csak a játékról. Aztán a játékon kívül is időnként beszélj vele, és idővel egyre jobban fogjátok ismerni egymást. Aztán ha ez megvan, akkor jelezned kell neki, hogy tetszik neked, vagy ha merész vagy, vagy úgy érzed nem tetszel neki, akkor neked kell kezdeményezned. Ezt a már szokásos csevegéssel tedd meg, hogy időnként bókolgatsz is, ls ha nagyon nem reagál, akkor mond ki, hogy szimpatikus neked. Ha itt sem veszi a lapot akkor vagy tényleg esélytelen kettőtök helyzete, vagy egy pancser a srác.
2017. jún. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a gyorss valaszt , de az a baj hogy most ert veget ugy mond a szezon mert nyaron nem szokot ping pong lenni csak ujra szeptemberbe lesz
2017. jún. 19. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még helyesen sem tudsz írni, minek akarsz te barátot? Pláne hatodikosan.. Hidd el, ott voltam, átéltem, rohadtul meg fogod bánni..
2017. jún. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!