Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A fiúkat mivel lehet meglepni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat mivel lehet meglepni? Mert míg pl. A fiú hoz rózsát stb. Addig a nő mit adhat csinálhat meglepetésnek (Nem feltétlen szexel kapcsolatos dologra szeretnék tippeket.1-2 az is lehet de nem az most a fő)?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

az a baj h a lányok elég jól lehet általánosítani

a legtöbbünk szereti a virágot a csokit ilyeneket...jó van aki nem de azért ez egy elég általános

viszont a fiúknál már más a helyzet... én nem is tudok olyan dolgot mondani ami azért a legtöbbre vallna hogy szereti...talán a foci meg a forma 1 bár ez se igaz mert ismerek nem is egy fiút aki utálja... bocsi nem tudok segíteni de ez engem is érdekelne :) amúgy szerintem ha igazán ismered akkor tudod mit szeret és akkor valami olyasmi jellegű dolgot csinálhatsz, vehetsz neki :)

2017. jan. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

egy csokival is el lehet intézni, a fiúk is szeretik.


vagy ha ismered mit szeret, akkor valami azzal kapcsolatosat. nem lehet általánosan mondani, mert van olyan srác, aki szereti az autókat, meg van olyan aki a váltót sem ismeri fel. ugyan ez focival, pl én is utálom a focit, nézni meg pláne. nem tudna lenyűgözni egy focimez ajándékba stb. de a forma 1-ért sem vagyok oda, pedig nagy autób_zi vagyok, de a kis 1.6os v6 gokartok nem fognak meg. de ha egy lány meglepne egy BMW E39 játékautóval, oda lennék meg vissza.


tehát a lényeg: ha tudsz személyre szabottat akkor adj. egy csoki sem rossz ha mindenképp adni akarsz, de az se gond ha nem adsz semmit szerintem.

2017. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16/f, #2 voltam :)
2017. jan. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azt altalanossagban el lehet mondani,hogy egy meglepi ebednek ugy tudunk orulni mint a lanyok pl rozsanak.

Ha tudod mi a kedvence,fozz neki.odaig lesz erte :D 19/f

2017. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jaaj, ha valaki a forma-1gyel kapcsolatosan adna valami, ott helyszínen kérném meg a kezét.

ezek 1.6l v6, de 700kilósak, és 1000lóerősek, 1500kilónyi leszoritoerövel, 0-100 2.5mp.

0-200. 5.5mp

0-300. 12mp


minden fiu szeret valamit, lehet a másik bmw függő vagy foci... facen sok minden látszik

2017. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mar itt tartunk en a W124/W210 E300TD-kre elvezek,szoval ezzel kapcsolatban barminek orulnek(legjobban egy 40mm-es turbonak peldaul:DDD )
2017. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 ne haragudj, nem leszólni akartam a forma1-et. tisztelem, csak nem szeretem, ennyi :D
2017. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!