Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Titokban el szeretnék utazni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban el szeretnék utazni egy fiúhoz. Valami alibit keresek, hogy el tudjak menni hozzá. Ott is aludnék nála. Tudtok mondani tippeket?

Figyelt kérdés
Anyának nem akarom elmondani, hogy el szeretnék utazni egy napra. Nagyon szeretném látni a fiút. Csak annyi miatt nem akarom, hogy tudjon róla, mert idegesítő, hogy majd csak róla kérdez, és ezzel jön állandóan.Már olyanokat találtunk ki, hogy barátnőm telkükön alszok a családjával, és megbeszélem a barátnőm anyukájával is, hogy fedezzen. De valahogy mégsem jó, vagy nem tudom..

2015. jún. 29. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 To7ka ***** válasza:
Minden esetben, amíg szüleid nem ismerik, nincsenek jóban a sráccal beszéld meg egy rokonoddal (lehet a leglazább de felelősségteljes), hogy konkrétan hol vagy. Minden esetben tudjon róla valaki, ne próbálj ilyenbe kamuzni!:) simán meglehet beszélni
2015. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon veszélyes. Ismered ezt a fiút rendesen?

Én az ilyenre mindig az mondom, hogy ne utazz egy fiúhoz. Ha akar valamit, utazzon ő hozzád. Ha még nem nagyon ismered, akkor csak nyilvános helyen találkozzatok, ahol vannak emberek.

2015. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Attól is függ.

2015. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szertintem ne találj ki ilyeneket a hazugság sosem jó. Rádadásul ez nagyon veszélyes. Kérd mes a srácot hogy ő menjen hozzád legalább a szüleid is meg ismerik.
2015. jún. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az egészből nem lett semmi. A fiú kijelentette, hogy ő nem akar távkapcsolatot, inkább hagyjuk ezt.

De azért köszönöm a válaszotokat. 15 éves leszek..

Lehet nekem is jobb így:)

2015. júl. 19. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!