Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Aggódnom kellene? Ráhajtott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kellene? Ráhajtott a barátnőmre, vagy tényleg csak barátkozik? Mit lépjek az ügyben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egyedülálló olyan két hónapja, aki jár barátnőmhöz matekot korrepetálni, már úgy fél éve, tíz évvel idősebb nálunk. (Mi 17-ek, ő 27)

És kezdenek szerintem a dolgok eldurvulni... mármint a magántanárja meg minden, de annyi egyéb infót tudnak egymásról, hogy érezhető, hogy matekon kívül másról is sokat dumálnak. Facebookon is beszélgetnek minden féléről, olyan hetente egyszer a srác rá szokott írni.

Az igazság az, hogy rohadt jóképű, izmos, és barátnőm még régebben úgy mutatta be nekem, hogy "a volt alapsulis matektanárom fia, annyira szexuálisos!" *szivecske meg orgazmus smileyk*

Bármikor amikor barátnőm kéri, hogy menjen át matekozni, átmegy, nem is kér semmi pénzt, és kéthetente szokott járni. Három órát szokott kb. ott lenni.

És olvasgattam amiket írnak, és a srác ilyeneket ír neki, hogy "egész nap rád gondoltam, hogy sikerüljön a matek felmérőd" meg hogy "mikor ne lenne rád időm" meg "én vagyok a nyuszómuszó és te a kisangyal" meg ilyenek.

És néha amikor jár arra biciklizni, beugrik hozzájuk egy kis időre, dumálni vagy nem tudom.

Továbbá ha sikerül neki a felmérő, vesz barátnőmnek csokit mindig.

Legutóbb jutalmul a jó felmérőért elhívta fagyizni.Amit én úgy tudtam meg barátnőm anyjától, mert barátnőm nem mondta el valamiért.

És most volt ilyen vásár szerű dolog ott, ahol barátnőm meg a tanár lakik, és felhívta barátnőmet az este, csak ő nem vette észre és nem vette fel. Utána küldött neki részeg üzeneteket amit nem is lehet elolvasni. Később másnap józanon mondta neki, hogy csak annyit akart, hogy koccintsanak egyet a jó bizonyítványra, hogy meg akarja hívni egy italra.

Elég sok infót leírtam, szóval ebből kivéve: Nem sok ez egy picit magán matektanárhoz? Vagy akár a szimpla barátnál is? Aggódjak? Mit tegyek? Vagy csak én vagyok paranoiás?



2017. jún. 19. 20:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát ez a nyuszómuszózás ez számomra valóban sok. Általában egy matektanár ennyire nem szokott közel kerülni egy diákhoz. Ha valóban lenne köztük valami elhiheted hogy a matektanár részéről nem komoly, maximum kalandra vágyik. Szerintem ezt meg kellene beszélned a barátnőddel, tedd szóvá hogy ez neked mennyire nem tetszik.
2017. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy vonzódnak egymáshoz.
2017. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szívás, az én nőmet is nem rég nyúlta le egy ilyen mézes-mázos fickó. Aggódj, barátom, aggódj!
2017. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a gimibe vállaltam magán órákat de ilyeket nem csináltam. Persze kedves voltam a diákjaimmal akik többnyire az osztály és évfolyamtársaim és volt két lány akivel nagyon is jóba voltunk de nem beszélgettünk facebookon, nem csináltam semmi olyat amit leírtál. Rossz hírem van, le akarja nyúlni a csajod ami még rosszabb, a csajodnak is bejön a srác. Valamit találj ki.

18F

2017. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Az oroszok nem a spájzban vannak, hanem gyakorlatilag már a konyhában főznek.
2017. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Barátnőd és a fiú is egyedülálló. Vagy rosszul értelmeztem a leírást? Mi a gond azzal, ha bejönnek egymásnak és élvezik egymás társaságát?
2017. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Csak én értelmeztem úgy a kérdést, hogy a kérdező szintén lány? Mert szerintem így érti a barátnőt, különben nem hiszem, hogy még együtt lennének egy ilyen szexuálisos nyuszómoszó mellett.


Így a kérdésre: igen, ez több mint barátság, legalábbis többet szeretnének. Csak kérdés, hogy ki mit akar. Ha barátnőd is szeretné, akkor hagyd rá, nehogy még te legyél a hibás a végén, hogy beleszólsz az életébe. De azért, mint jó barátnő figyelj nehogy beetessék és vigyázz rá.

2017. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Bosszus srácok, bocs ha nem jött le,ezt elfelejtettem tisztázni, de én a barátja vagyok, járok a lánnyal lassan egy éve. :D
2017. jún. 20. 12:07
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én kérek elnézést. Szerintem tisztázd a barátnőddel. Mondjuk normális lány nem hajlik más fiúk felé, ha van barátja. Ha én barátnőm beszélgetne és viselkedne így egy másik sráccal, már nem a barátnőm lenne. :)
2017. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a #9-es leírta, már nem "járnék" vele!


"Aggódj, barátom, aggódj!"

Ne! Még véletlenül se aggódj, ezek után már felesleges!

Kontroll Béla bá' után szabadon:

Lesz majd jobb, sokkal jobb!

2017. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!