Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj ga ezért féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ga ezért féltékeny vagyok a barátnőmre? A többi lent

Figyelt kérdés
Jártam az egyik osztálytársammal másfél évig de a kapcsolat végére már nem is foglalkozott velem meg meg is bántott a barátnőmnek elmondta hogy már nem szeret engem ő nekem és így vége lett. Rá egy hónapra szerelmet vallott a legjobb barátnőmnek. De nekem már más tetszik csak az a baj hogy a barátnőmnek is az a fiú tetszik.Azt mondta a volt barátomra hogy neki nem tetszik de engem így is zavar. Ez baj?

2017. jún. 10. 14:21
 1/3 A kérdező kommentje:
És a barátnőm féltékeny rám csak nekem nem akarja bevallani mert velem az a fiú kedves és aranyos és nagyon jó barátok vagyunk neki meg beszól és van hogy lek@rvázza
2017. jún. 10. 14:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy kész agyrém. Szerintem az lenne a legjobb, ha az állítólagos barátnőddel megszakítanád a kapcsolatot, mert csak a szart kavarja.
2017. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Házi nyúlra nem lövünk.

Osztályból/munkahelyről általában nem jól jön ki az ember egy kapcsolattal, ha közös ismerősök/barátok/haverok is belekeverednek.

2017. jún. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!