Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek jelek lettek volna vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelek lettek volna vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés
Két hete egy tábor keretében 3 napos csapatversenyen vettünk részt, ez egy ilyen fizikaverseny volt. Én az egyik csapat egyik srác tagjával már korábban találkoztam, elég jó eredményei voltak, ő is tudott párat az enyémek közül szerintem,tehát mondhatjuk úgy is, hogy látásból ismerjük egymást. Kicsit furán viselkedett, nem tudtam eldönteni,hogy pimaszkodik vagy esetleg tetszem neki. Mikor a csapatommal ültem,és beszélgettünk, időnként rá is néztünk, gondolom,leesett neki,hogy róla tárgyalunk, elkezdett velem farkasszemet nézni , utána utánozott úgymond, ő is beszélt valamit a csapattársainak,aztán ők meg ránk meredtek. Egyszer már úgy bámult,hogy nevetnem kellett, akkor ő is elkezdett mosolyogni,nem az a műmosoly volt, hanem az az igazi, amikor a szemek is összeráncolódnak meg a száj, kicsit pimasznak hatott. Ezek után már menekültem volna a teremből, mert kicsit zavarba hozott, erre a srác meg rám köszönt, hogy szia. Az előtte való napokon a táborban is rám-rám nézett.
2017. jún. 20. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ezek nem jelek. De mindenképp keresd fel és vedd fel vele a kapcsolatot. Ha nem is egy kapcsolat de egy jó barátság kezdete lehet ez. Sok sikert🤗
2017. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!