Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova lettek a normális lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova lettek a normális lányok? 16/f

Figyelt kérdés

1..2 éve még elment mert nom volt olyan sok ribizli a környéken...de most..

1 normális csaj sincs a környéken..mindenkinek csak a külső és a pénz számít..persze én is követem a divatot...body buildingezek, de azt csak magam miatt csinálom..nem más miatt

Fog ez még idővel változni?

Nem volt még egy barátnőm se mivel nem járok minden hétvégén bulizni és nem vagyok az az iszákos alak.

A belső mostanság nem is számít?

Most nem sírni akartam csak azt megkérdezni hogy fog-e még ez változni a jó irányba?

És a ti véleménytekre is kíváncsi vagyok


2016. dec. 27. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Rohadtul unalmas már ez a kérdés.

Elbújtunk. -.-

2016. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

16/l

Szerintem nem tudsz velük mit kezdeni. Attól sem lesz normális barátnőd, ha mész minden hétvégén bulizni és leiszod magad.:D szerencsére az én környezetem olyan mint én, kit érdekel kinek mennyi a pénze? Oké, hogy sokak elvárják egy fiútól, hogy nézzen ki, de szerintem sok nőnél/lánynál ez minimalis.

De ebben a világban már nem csak a lányok ilyenek, a fiúk sem többek sokszor nálunk.:)

2016. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hová lettek a normális fiúk ????

Azt hiszem erre a kérdésre az a válasz hogy vannak csak nem jó helyen keressük őket. Mindig is voltak züllött "iszákos alakok" és lesznek is, de normális lányokkal és fiúkkal is találkozhatunk :) 17l

2016. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
1-es véleményét osztom. Uncsiii.
2016. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Ezt hányszor teszik fel az ide látogatók?? amúgy van olyan, hogy kereső, keress rá erre a kérdésre és megtudsz mindent ( a minden itt az, hogy a lányoknak rohadtul elegük van az olyan önsanyargató hisztis srácokból, mint amilyen te vagy)

Ha nem tetszik az arcod kompenzálj valamivel ( amúgy egy hozzád illő haj feltudja nagyon dobni az arcod) a személyiség is, a tested is, az eszed is... Nem is értem mit rinyálak itt egyesek, nem minden az arc, van több ezer kis apró dolog és ezekközül csak az egyik az arc -_-

17f

2016. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A ,,normális'' lányokat megöltem...Örülök,hogy feltűnt.
2016. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én normális lánynak tartom magam ;)

14/L

2016. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
7# Nem vagy az.
2016. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
BeerSeeWalk123 jól vagy? vagy mi nyomaszt ennyire? :D talán a csigáiddal van a gond?
2016. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Www.rosszlanyok.hu ottan nincsenek szemüveges dagadt geco nyomik mint itt
2016. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!