Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mennyire jön be a körszakáll? Az alábbi linken ugyanilyen hosszúságúra szoktam hagyni.

Figyelt kérdés

[link]


Legyetek szívesek, kort is írjatok!

Válaszaitokat előre is köszönöm!


21F



2016. jún. 27. 23:51
 1/10 Komolyan mondod? ***** válasza:
100%

Nekem annyira nem tetszik, de láttam már olyan férfit, akinek nagyon jól állt!


24

2016. jún. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jon be semmilyen szakall, maximum a borosta.
2016. jún. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszik,férfias :)
2016. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de nem zavar ha valakinek ilyenje van.
2016. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4# vagyok, ezt úgy értem, hogy a szakáll egy randipartneren zavarna, de egyébként nem érdekel.
2016. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem jön be a szőr, még arcon sem.


Imádom a frissen borotvált arcot tapizni és csókolgatni.

2016. jún. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Páromnan ilyen van :). Én imádom az igényes arcszőrzetet, ha jól áll egy férfinak :)
2016. jún. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Imádom az arcszőrzetet minden formában, de a kecske-és körszakálltól hányingerem van. Szerintem ez a kettő van, ami az égvilágon senkinek sem áll jól, és egy helyes arcból is képesek átlagosat/csúnyácskát csinálni. Én automatikusan észre sem veszem az ilyen férfiakat. Szóval a válaszom, hogy egyáltalán nem jön be.

21/L

2016. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha hozzá egy hasonló arcszerkezet párosul, mint a linkelt úriembernél, akkor nagy gond nem lehet. :P


Viccet félretéve, egy ilyen hosszúságú karbantartott borosta még nem zavarna, hosszabbra megnövesztve már igen. Nem is kinézet szempontjából, mert van, akinek jól áll a szakáll, de nekem meg érzékeny a bőröm, még egy normális csókot se tudnék adni. :)

(Páromat is mindig ezzel kergetem az őrületbe, miattam kell ritkítania a "szexi borostát". :) Volt olyan exem, akire szó szerint allergiás voltam sajnos, ha nem kétnaponta borotválkozott...)

Szóval kinézetre bejön, ha illik az adott pasihoz, de párkapcsolatban gyakorlati okokból zavarna.

26N

2016. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nekem nagyon nem tetszik nem tudnám elviselni..imádom a frissen borotvált arcot :)

19/L

2016. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!