Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tortent hogy nem beszelunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortent hogy nem beszelunk?

Figyelt kérdés
ram irt egy fiu es beszelgettunk (egy suliba jarunk), es mikor nem volt tema o nem koptatott le mint masok hanem ujra meg kerdezte hogy mizu csak hogy ne mindig smilet kuldjunk egymasnak .szoval beszelgettunk es este fele kert tolem egy kepet , en kuldtem neki es o is kuldott nekem...es mondta h kuldjek meg kepet es mikor en kertem tole azt mondta h ha meg adom a snap nevemet akkor kepezunk es kuldogetunk egymasnak kepet meg ilyenek , de kozben kuldott kepet . Aztan mondtam neki h nem akarom meg adni mivel en csak fenykepezkedesre hasznalom es mondta h hat jo te tudod . Ezutan csak smilet kuldtunk egymasnak es kuldott egy likeot es nem beszeltunk mar az nap . Masnap fel vettem snapen mert meg adta a snap nevet es snapen el kezdtunk beszelgetni , kepezni ...de most kuldtem neki kepet es olyan mintha meg undorodott volna tolem vagy nem erre szamitott volna vagy nem tufom es mar nem valaszol pedig fent van ...nem tudom most miert csinalta ezt ...szerintetek mi volt ez ? :/

2017. jún. 20. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt tőle kérdezd meg mi nem tudjuk
2017. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mi a baj.
2017. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle mi a baj. Az is lehet, hogy azt hitte majd küldesz magadról ruhátlan képet...
2017. jún. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!