Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tortent a kapcsolatunkkal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortent a kapcsolatunkkal? (16/F)

Figyelt kérdés
Lassan 2 honapja vagyok egyutt a baratnommel, aki egyben az osztalytarsam.. (Tudom, tudom..) Elotte kb 4 honapig legjobb baratok voltunk mondhatni, de csak az o reszerol, en szerelmes voltam bele mar akkor is..:/ De ez nem is lenyeges, osszejottunk meg december elejen, viszont mostanaba elkezdett laposodni a kapcsolatunk.. legalabb is en ugy erzem.. Nem beszelunk mar messengeren annyit, ha telefonalunk sokszor beall a kinos csond, nincs tema, nem ertem mi van, vagy ezt h lehetne orvosolni.. Mar napi szinten van az, hogy hazajovok sulibol, es konkretan egesz delutan depizek, szarul erzem magam miatta, egyszeruen nem tudok mit csinalni.. Suliba viszont erdekes, ott beszed sokkal jobban megy azert... De chaten eroltetett katasztrofa, tippek??

2017. febr. 1. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom drágám, de én még mindig szeretlek :3
2017. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Baratnommel beszelek pont most, aki epp rantottat csinal, ugyh ezt benezted
2017. febr. 1. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez előfordul...

Ezért nem kell egész nap dumálni, ha iskolába együtt vagytok, felesleges a chat.

Ez ismerős sok embernél, sok esetben emiatt lesz szakítás is...Nagyon nehéz megtalálni az olyan emberr, aki előtt önmagunk lehetünk, magától repkednej a témák, nincs kínos csend.

L

2017. febr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 xDDD

Tippem:Szerintem mond el neki, hogy mi a problémád, talán együtt megoldást találhattok erre. 😊

2017. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan kozos szavaitok/becezeseitek/emlekbol jott mondataitok, amiket csak Ti hasznaltok es ismertek? Ez szamomra elengedhetetlen hosszutavon, es bevalik, ha fenn allna a csond. Esetleg csipkelodtok egymassal? En baratnomet szoktam furcsa neveken nevezni, mert ilyen kis cuki nyujtott szeme van es mongolozom. :DDD Ezeket persze nem minden lany ugy venne fel ahogy en ezt ertem, szoval ez sem minden kapcsolatban idealis dontes. Hmm...talan ne eroltessetek? Mindenki menjen a dolgara, ha nincs tema, aztan mikor bongeszgettek a neten es talaltok valamit elkulditek egymasnak...aztan...hmm, ha gondolkodok vagytok, akkor erdekes vitakat/beszelgeteseket lehet osszehozni teljesen veletlenszeru temakbol, hogy ki mit gondol rola. :)

Nalunk is legjobb baratsaggal indult egyebkent, bar ez tobb evig (7) tartott, amig kiismertuk egymast, es nem egybol belevagtunk a lecsoba. :D Igy tudjuk, hogy megfeleloek vagyunk egymasnak, ha eddig nem mentunk egymas agyara es ha megis lenne valami a parkapcsolattal, ugyanugy visszamennenk a barati szinthez, mert nem birjuk ki ha elveszitjuk egymast. Ezt is megbeszelhetnetek, hogy a baratsagbol kialakult szerelem az egyik legerosebb fajta, ezzel is doppingot adva a kapcsolat eszmejenek :3 Meg ilyen kis dolgokat mondani egymasnak, amiket az agy lassacskan befogad es helyesnek konyvel el.


Ha erthetetlen lenne valami, akkor jelezd es holnap kijavitom, felig vagyok csak jozan. :D

2017. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 : Huh, koszi, ezzel sokat segitettel. Meg igy ital hatasa alatt is (gondolomxd) jokat irsz:D
2017. febr. 1. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Orulok, ha segithettem :3 Ird majd meg, hogy hogy sikerult. ^^ nem ittam ^^ wiiiiii n.n
2017. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!