Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lehet a legkönnyebben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a legkönnyebben elfelejteni a lányt?

Figyelt kérdés

Még egy éve sem ismerem, mégis rengeteg dolog történt köztünk... röviden, még tavaly októberben ismertem meg, és akkor egyáltalán nem éreztem többet barátságnál. De egy idő után ő már igen... pontosabban február, március környékén. Azóta volt kb. egy hónapos kihagyásunk... aztán most június legelső napján valamiért rájöttem, hogy baromira hiányzik... ráírtam, de már nem ugyan az a lány volt, mint pár hónappal ezelőtt.

Rengeteget változott, ő már semmit sem érez irántam, nagyon ritkán ír vissza, és akkor sem túl bő válaszokat. Mintha egy idegen lennék számára... vagyis.. mintha el szeretne felejteni.

Leírtam már neki ezt, hogy nagyon bánt... annyit írt csak, hogy megváltozott... sajnálja.

Nem tudom mi történt vele, azt mondja mindig, hogy semmi. Igazából már szinte teljesen feladtam ez a 20 nap alatt a hozzáfűzött reményeimet, és tudom, hogy azon, hogy elfelejtsem azt a lányt, akibe beleszerettem, idő kell... de ahelyett, hogy az idő itt segítene, csak ront... minden nap egyre erősebben érzem hozzá a kötődésemet, és az utóbbi 3 éjszakát átsírtam miatta... nem tudom elfelejteni... és nem is akarom, túl ritka az ilyen lány...

Mit tegyek?

Segítsetek kérlek, hogyha volt ilyen veletek, nektek mi segített..


2017. jún. 20. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ő már nem akar tőled semmit, csak a felejtés marad. Tölts sok időt a barátaiddal, illetve az is segít ha valakinek kibeszéled magad (esetleg egy másik lány is segíthet ezen, de tudom ilyenkor egy másik lány gondolata is hidegen hagy).
2017. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2017. jún. 20. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

Miért is nem találkoztok? :D

Lehet benned lassabban alakult ki az érzés, vagy tudatosult benned, hogy neked hiányzik és szereted. De valószínű a lánynál, ha ő előbb érezte, már túlesett ezen időközben rád várt. És mivel te későn kapcsoltál.. lehet a várakozásban azt hitte te nem is fogsz soha ugyanúgy nézni rá ahogy ő rád. És ezért inkább kiöli az érzéseit.. mert azt hiszi, úgy sem foglalkoznál vele, és csak futó kalandnak nézted.. Ha értékes és "túl ritka" akkor egy kis futás nem árt..

2017. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel lehet a legkönnyebben elfelejteni a lányt?


Úgy hogy nem felejted el, ha hiányzik és szereted, mert k-rva szar lesz.. De ha van remény.. és tudod h érzett a csaj valami többet, mert láttad rajta... megbeszélitek, és ha egyáltalán semmi remény.. akkor könnyebben megy a felejtés.. mert akkor tiszta a kép


ha te sírtál, valszeg ő is.. nem is keveset.

2017. jún. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!