Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudok (legkönnyebben)...

Hogyan tudok (legkönnyebben) elfelejteni valakit? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, nagyon szerettük egymást, de történt valami és megszakítottuk a barátságunkat meg a kapcsolatot is. Azóta nem tudom kiverni a fejemből, minden nap rá gondolok és sűrűn vele is álmodok. Nagyon zavar, pszichológushoz is járok, de szeretnék itt is segítséget kérni, hogy hátha van valaki, aki hasonló cipőben jár/járt és már túl van rajta.

Az a lehetőség, hogy újra fel vegyem vele a kapcsolatot ki van zárva.

18/l



2017. máj. 1. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Idő kell ahhoz, hogy az ember megtanulja: Az idő sebeket gyógyít.

Még nagyon fiatal vagy, és még nem tudod, hogy az életed hátralévő részében is emberek jönnek mennek az életedben. Bizony néha évek telnek el, de ezek az évek a korosodással egyre rövidebbnek tűnnek majd. Ezt most még nem érted meg teljesen, mert fel vagy gyorsulva és rögtön várod a választ, de ez később lelassul. A kulcs a türelem gyakorlása. A türelem nem a barátnődet fogja visszahozni, hanem elhozza azt az állapotot, amikor már nem hiányzik. Ehhez kell kitartás. Nincs rá felgyorsító recept, ezek helyzetek, amiket meg kell énünk és ez által leszünk egyre bölcsebbek, és rutinosabbak az emberi kapcsolatokban. Fogd fel tanulásnak.

2017. máj. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
élnünk*
2017. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rengeteg barátot elvesztettem már életem során, de egyik sem hiányzott és sosem gondoltam rájuk, csak hagytam őket elmenni. Éppen ezért vagyok most megijedve, hogy őt pont miért nem tudom elfelejteni.

De köszönöm szépen a válaszod, észben tartom!

2017. máj. 1. 09:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért abba beavathatnál, hogy mért kizárt a kapcsolat újrafelvétele.
2017. máj. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert utál, és igazából én is őt. Szóval fogalmam sincs miért gondolok rá folyamatosan, mert igazából iszonyatosan gyűlölöm és ha tehetném lelőném. Szóval az ki van zárva, hogy mi újra beszélgessünk..
2017. máj. 1. 09:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem utálod, mert hiányzik, csak haragszol rá. És lehet, hogy ezzel ő is pont így van. Ha utálnád, nem vágynál a vele való kapcsolatra. Mi volt a konfliktus forrása? Lehet, hogy volt egy rossz lépése, de megbánta.

A pszichológus mit mond?

2017. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is (habár én pasi vagyok, ő lány....)! Minden nap éjszakánként és reggelente rágó dolgok és képtelen vagyok elfogadni h nem vagyunk barátok! Ja és minden nap látom mert osztálytársam, habár mar csak 1 hétig mert érettsegizek! Ja és nem vagyok belé szerelmes, ez csak baráti szeretet!
2017. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Keress más barátnőket, foglald el magad, csinálj értelmes dolgokat, dolgozz, pasizz, építs jövőt.
2017. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ember mindig a kényelmesebb megoldások felé törekszik. Pedig azok semmi jóra nem vezetnek. A kudarcokat em elfelejteni kell, kérdező, hanem tanulni belőlük. Önvizsgálatot tartani, megkeresni, hogy hol hibáztál. Ha nem ezt teszed, újra és újra ugyanazokba a falakba fogsz ütközni.
2017. máj. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sikerült elfelejteni azóta?
2018. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!