Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapesz kérdése:

Van egy lány aki nagyon tetszik de nem nagyon ismerem. Mi jót tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval...

van egy lány akit nem nagyon ismerek és már lassan fél éve bejön :/

erről nemrégiben beszéltem annak a bizonyos lánynak a legjobb barátnőjével (aki az én legjobb haverom is egyben :P )és ezt továbbította annak a lánynak aki most tud erről.......

kezdetben úgy volt hogy más tetszik neki....

csakhogy az a más másnak tetszik.....

szóval ezután lett az hogy azt mondta hogy van esélyem.....

és már ott tartunk hogy valamikor lessz egy ilyen 'fagyizásos' megismerkedés :D (de a legjobb barátnője, is ott lessz)

Mit gondoltok?? szerintetek lessz valami??

Nem is nézek ki rosszul, vicces, rendes emberke vagyok *-*



2017. jún. 22. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnője a csajnak minek megy oda? Gyertyatartónak? Amúgy ez ilyen kényszer ismerkedésnek tűnik (ha nem jó a kiszemelt, akkor jó lesz valaki más is, csak legyen). Max egy puszi, vagy ölelés lesz a végén, még ne várj túl sokat a lánytól. Hány évesek vagytok? De ezektől függetlenül, sok sikert! Szurkolok!
2017. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ez még jobb mint a messengeres ismerkedés nemde? :D

Hány évesek vagyunk? 15, 14

a barátnőjét azt én se nagyon tudom....

De amúgy köszi a szurkolást :)

2017. jún. 22. 00:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek a tinisztorik XD
2017. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebben viszont igazad van nagyon! Rengetegen tanulhatnának tőled. Ismerkedni a valóságban kell nem a neten, mint ahogy a sok töketlen próbálkozik a facebookon, meg társkeresőkön. Ez is már kihalóban lévő dolog sajna, hogy a lányt elhívod egy fagyira mondjuk. A barátnőjét kéne valahogy lepasszolni, mert úgy az igazi ha kettesben tudtok beszélgetni.
2017. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a barátnője szerintem azért jönne el mert nem nagyon ismerjük egymást és gondolom kicsit furcsa lenne.....

köszi #3

:3

2017. jún. 22. 00:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Mostmár mindegy mert a fagyizás elmaradt mert nem vagyok szimpi.......... =(
2017. júl. 2. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!