Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta, hogy én vagyok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy én vagyok a kiszemeltje, de nem lép! Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Bevallotta, hogy én vagyok a kiszemeltje, én is elmondtam, hogy nekem meg ő.( eztírásban, levélben) Azóta én néha úgy búcsúzok levélben, hogy, Üdv: Rékád, meg Kiszemelted: Réka stb... Ez nyomulás? Mert ahoz képest, hogy ő mennyit lép, ahhoz képest sok.

Az egyik levelében azt mondta, hogy az évfolyamtársának bejön ő, de neki nem, mert túl nyomulós. Nem akarok olyan lenni mint az a valaki!!!

De egyébként folyamatosan emailen levelezünk, már 96 levelet küldött. Meg amikor egy hétig ne írtam, akkor azt írta, hogy nem tudja mi a baj, de ha lehet akkor írjak, mert hiányoznak a leveleim, az írásom! Meg sokszor mondja, hogy hiányzok neki.

Akkor most mi van?? Vajon felajánlja, hogy járjunk, vagy ez már az, csak nem mondta ki ezt szószerint??

Pls!! Segítsetek!



2017. jún. 22. 13:12
 1/3 A kérdező kommentje:

Mind a ketten 12 évesek vagyunk. Kérlek, ne írjatok olyanokat, hogy ennyi évesen nem ezzel kéne foglalkozni!

Ha egyszer beleszerettem, akkor ezzel nem tudok mit csinálni.

2017. jún. 22. 13:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Cukik vagytok. :)

De ő tényleg csak egy kisfiú még, ne várj tőle felnőttes lépéseket még egy pár évig.

2017. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem arra vár,hogy te lèpj
2017. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!