Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta ha nem fekszem le...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta ha nem fekszem le vele akkor elhagy?

Figyelt kérdés

Van egy pasim akivel 1-2 hónapja járok és előtte volt egy fiu akivel néha összejártunk de már nem tartom vele a kapcsolatot.

És a pasim állandóan leakar velem feküdni de nem engedem és erre mindig felhozza azt hogy amazzal meg egyből lefeküdtél stb...

Eddig az volt a baj velem hogy nem nyalizok a pasimnak.Megoldottam.

Aztan az volt a baj velem hogy masik fiukkal beszelek.Azokat is elkuldtem.

Most meg ez..

Komolyan elegem van belole hogy mindenert piszkal es mindig kicsufol kirohog meg mindig minden ugy van ahogy o gondolja.(pl. En ugyved akarok lenni es szerinte az nemjo mert a pincerek jobbak)

Meg a legrosszabb h azzal menoskodik hogy kit hogyan kefélt megés ez zavar.

De ő allitolag szeret engem meg minden mert ha nem szeretne mar 1 honap utan otthagyott volna.

Szerintetek dobjam?



2017. jún. 15. 12:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Ó mert 1 hónap az olyan nagy idő :D

Ha nemakarsz vele lefeküdni akkor ne feküdj le vele azt nem mondom, hogy dobd ki hiszen ki vagyok én, hogy ezt mondjam...

2017. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
korotok?
2017. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
91%
Te is meg ő is rohadtul gyerekesek vagytok. Valószínű,hogy nem többek mint 15 évesek.
2017. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Le lehet pontozni, de nekem is szaurl esne, ha mással egyből lefekszel úgy is, hogy együtt sem vagytok, velem meg 2 hónap után se...


Fordított esetben te is furán vennéd le szerintem, ha a srác mindenkivel lefeküdt korábban, veled meg nem akar...


Dobd ki, gyerekek vagytok, nem való nektek párkapcsolat.

2017. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hagyd el!

Ilyen zsarnok hapsi nem kell neked, mi az hogy elhagy ha nem fekszel le vele? Mihamarabb dobd ki ezt a görényt!

2017. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
En 16. O meg 18 de nagyon felnottnek hiszi magat.
2017. jún. 15. 13:25
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Egy pasival akkor kell lefeküdni, ha annyira e tudja venni az eszedet, hogy ez nem is kérdés. Ha erre nem képes, akkor 1; van még mit tanulnia

2; nem illetek össze.


Akármelyik eset is áll fenn, nem szerencsés folytatni, ergo lefeküdni sem.


Aki meg ilyennel zsarol, az nincs rád kattanva. Valamikor 40 éve én is csináltam ilyet, de mindig csak az olyan lányokkal, akik kevésbé jöttek be. Az igazán jó csajoknál kétszer is meggondoltam, hogy próbálkozzak-e ilyen ócska dumával.

2017. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nyugi! Az ilyen azok után is elhagy, amikor már lefeküdtél vele.

Az ilyennek nem te kellesz, mindegy kivel van, csak éppen legyen, aki lefekszik neki. Minek pazarolna rád időt, ha te nem, megy tovább, és majd a következő. Ha lefeküdtél vele, akkor is ő csak megy tovább, mert jöhet a következő.

2017. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy csak felnőttnek hiszi magát..

1-2 hónap az semmi, még ha 1 évet várna.., de mivel e nélkül elhagy nem lehet túl megbízható.., mert még ha már egy éve várna, még megérteném hogy nem azért van kapcsolatba hogy a kezed fogja, de 1-2 hónap, b*szki max. ha te is akarod, de szerintem a 2 hónap várakozás a minimum idő..

2017. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ill. ha amazzal meg amazzal lefeküdtél már nem a szüzességed a tét, szóval igaza van itt 1-2 hónap elég..
2017. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!