Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak azért mondta mert azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért mondta mert azt hitte hogy nem szeretem?

Figyelt kérdés

Az eggyik fiú az osztályból tavaly (6.-ban) elkezdett kedves lenni. Sokat beszélgettünk meg mindig kedves volt. Úgy vettem észre hogy tetszem neki. Ő is elkezdett nekem tetszeni.

De az idei tanév novemberében jött egy új fiú. Első látásra megtetszett. Ő is kezdett úgy viselkedni mintha tetszenék neki. Aztán mindketten bevallották hogy szerelmesek belém. Én a második fiúnak mondtam hogy én is szeretem. Az elsőnek meg megmondtam hogy nekem más tetszik. A második fiú udvarolt meg olyan volt mintha járnánk az egész osztály tudta hogy szerelmesek vagyunk. De aztán egyre több nézeteltérés volt köztünk. Végül kiderült hogy csak viccelt amikor azt mondta hogy szeret és rájöttem hogy ő olyan aki gyorsan váltogatja a lányokat meg egyszerre több lány tetszik neki. De közben úgy viselkedik mintha tetszenék neki.

Az első fiú mindig megvéd és mindig kedves velem.

Miután ezt megtudtam a második fiúról az első fiú egyszer el akart hívni randira amire nem mondtam nemet. Egyszer meg összevesztek rajtam a második fiúval és mondták hogy válasszak és én meg nem válaszoltam.

Rájöttem hogy az első fiú sokkal rendesen mint a második ezért jobban szeretnék felé nyitni. De szerintem azt hiszi hogy még mindig a második fiút szeretem és azt mondta hogy ő is csak viccelt.

Szerintetek tényleg csak viccelt vagy azért mondta mert azt hiszi hogy nem szeretem?

A válaszokat előre is köszönöm.


2017. jún. 14. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy semmi. Nekem 17 évesen nincs ilyen szerelmi életem.
2017. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, még a kor is stimmel (pacsi). Szerintem nem viccelt, ha már előtte is más volt a viselkedése..
2017. jún. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. jún. 15. 07:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj privátban.
2017. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!