Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány. Hogyan tudnám megódítani ebben a helyzetben? 20f

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok,a lány 22.Azt tudni kell rólam hogy soha nem volt barátnőm.Amik voltak az ilyen netes hülyeségek.Ronda voltaam,rengeteg pattanással,sz*r frizura,gyengébb test, 0 önbizalom,0 beszédképesség.Szóval kevés a tapasztalatom.Most sokkal helyesebb vagyok .. nincs pattanásom,erős vagyok jó testtel, megtaláltam a stílusom. Szóval helyes lettem(sokan mondták). Viszont belsőleg nem sokat változtam. az önbizalomhiány még mindig fennál.Nagyon súlyosan.Sokmindent elszúrok az életben ezért nagyon nem bízok magamban.Unalmasnak tartom magam.A beszédem nem tartom érdekesnek.Több ember előtt összezavarodok és hülyeségeket mondok.Szóval a helyzet az hogy bekerültem egy ùj munkahelyre.1 hete dolgozom ott 1000 munkás.Engem bedobtak egy csoportba ahol kb 15 en vagyunk. Es egy gyonyoru csajra lettem figyelmes.Korulottem dolgozik par meterre.Egy fullos csajrol van szo.Tokeletes arc,sexy kisugarzas,test. 10/10 a csaj. Es hat par szot egymashoz szoltunk,de csak egy keveset,viccelodtunk is.Viszont iszonyatosan beszari vagyok mikor vele beszelek ami lehallatszik a hangomrol.mert 15 ember ott all korulottem es nem tudom elengedni magam,nem tudok koncentralni a lanyra.Sikerult kettesben is beszelnem vele par percet.De azt megint egy kinos beszelgetes kovette ahol nem tudom magamat adni.Megtortent az hogy felesleg munkas voltam es atraktak egy masik csoportba.A lanytol vagy 20 meterre.Allandoan nezem minden nap szemezunk es hat gyonyoru.Barmelyik srac,haverja odamegy hozza mar csak viccelodesbol is testi kontakt,megloki picit vagy valami rogton felkapom a fejem es nem esik jol ha azt latom.Azt vettem eszre hogy o is eleg gyakran pillantast tesz ram.Amikor osszenezunk van hogy elmosolyodunk.Ma elmentem mellette es csak raneztem mosoly nelkul.Mintha nem is ismernem. Vagy 30 an voltak korulotte....Nagyon felba**tam magam hogy nem tudok lepni es legszivesebben magamat tennem tonkre.Mikor egy sokkal randabb srac siman elbeszelget vele.Na jo de az vele dolgozik.Szoval egy meterre vannak egymastol.Mostmar az onbizakmam meg jobban lecsokkent elotte es ugy erzem melyre vagyok mar asva.Neki mar megvan a velemenye hogy en beszari ferfiatlan kis p*cs vagyok. Kettesben siman menne.De mar oda se merek menni hozza ha egyedul van mert mar megvan a velemenye olam.Nagyon felek hogy csunyat koppanok.Megtalaltam a facebookjat gondolkoztam egy ilyen levelen: Szia,aranyosnak sajnalom hogy elraktak toled es mostmar kevesebbet tudunk beszelni,de en teged nagyon aranyosnak talallak.Tetszel nekem es sokszor figyellek teged.Sajnalom hogy nem tudok veled nyugodtan beszelgetni ,de nekem ezek a helyek nem a legmegfelelobbek, szeretnel eljonni velem egy nyugisabb helyre kettesben? De ez megintcsak gyavasag facen irni neki. Ferfi szeretnek lenni esa szemebe mondani de nem megy... Mit tehetnek?
2017. jún. 24. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a hülyeséget, ne akarj te az ő agyába látni... Menj oda hozzá és hívd el őt valahova, ha elmondod őszintén hogy mi a baj akkor még szimpatikusabbnak fog találni
2017. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az első baj az hogy már zavarban lennék ha odamennék és ezt lelátná rólam mert az utolsó beszélgetésünk nem volt valami kellemes. Ezt ő biztos megjegyezte és elkönyvelte.
2017. jún. 24. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt semmiképp ne írd neki, mert tuti meg ijesztenéd. Szar, ha a munkahelyen kezdessz el csajozni, mert láthatod, hogy már most rosszul esnek dolgok, hát még ha össze jöttök és össze vesztek ezért szoktál mondani, hogy "házi nyúlra nem lövünk". Egyet értek az előttem szólóval, esetleg keresd a társaságát és jelezz felé, probálj meg többet beszélni es ha vevő erre akkor rá kérdezhetsz van e kedve eljönni veled valahova. Hajrá :) Ha van még kérdésed írhatsz szivesen segítek.
2017. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 I noor Y ***** válasza:

Elsonek bekulj ki onmagaddal.

Aztan halgass onbizalomnovelo zenet ectra bassus fejhallgatoval( pl j-trick i am so hot)

Na szoval ez a felkeszulesi ido

Mikor odamesz hozza ne legyenek erzelmeid mert remegni fogsz

Odamesz hozza es aztmondod...irtm egy valtozatot detok szar lett...amugy is onmagadat kell adni

2017. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!